Karadeniz Pet

Jetli,Mayk,Jack.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi

En Çok Beğendiğiniz Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest
Merhaba arkadaşlar bugun sizlere yavrularımın resimlerini paylaşacağım. Şuan 2 tane kaldı yuvalıkta onlarıda zamanı geline alıcam.Maşallahı esirgemeyelim.

Biyografileri :

Jetli : 30 günlük(16/08/2013 doğumlu). Bir hayli şımarık ve haylaz. :D .Yuvalıktan 2 gün önce çıkartıldı (28 günlük iken)

Jetli Fotoğrafları :

Mayk : 29 günlük(17/08/2013 doğumlu). Bir hayli meraklı ve cana yakın. :D . Yuvalıktan dün çıkartıldı(28 günlük iken)

Mayk Fotoğrafları :

Jack : 28 günlük(18/08/2013 doğumlu). Bir hayli uyuşuk ve meraklı. :D . Yuvalıktan bugun çıkartıldı(28 günlük)

Jack Fotoğrafları :

Toplu Fotoğrafları :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsine maşAllah :)

Hepsine teker teker maşallah. :) Jetli ilk göz ağrısı olduğu için midir nedir daha bir sevimli duruyor. Pofuduk gibi. :)

Hepsi güzel hepsi hoş MaşAllah.
Ama mayk daha hoş diğerlerinide beklemek lazım bence en tatlısı en küçük olanı olacak .

Hayırlı olsun hocam.

Hocam bu arada kafesin markasını mümkünse linkini atarmısnız geniş geniş ferah duruyor

Hepsine teker teker maşallah. :) Jetli ilk göz ağrısı olduğu için midir nedir daha bir sevimli duruyor. Pofuduk gibi. :)
Sağol abla. öyle ilk göz ağrısı.
üçüde güzel ama benim beyaza zaafım var maşaallah hepsine
Teşekkür ederim.
Hepsi güzel hepsi hoş MaşAllah.
Ama mayk daha hoş diğerlerinide beklemek lazım bence en tatlısı en küçük olanı olacak .

Hayırlı olsun hocam.
Sağol. Çok teşekkür ederim.
Hocam bu arada kafesin markasını mümkünse linkini atarmısnız geniş geniş ferah duruyor
Burdaki petshoptan aldım. 2 adet var. 1 i çiftimin 1 i de yavruların. Gayet güzel ve geniş pirinç tel paslanmaz. 72 cm uzunlugu var. ben 2 sini toplam 65 tl ye aldım.

MAŞALLAH hepsi birbirinden güzel benim ilgim beyazlara karsı daha cok hem ismide cok güzel mayk :)

Geri