petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jolly'nin bu hareketleri normal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sibel tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. sibel
    Gizli

sibel Guest

Jolly genellikle yanındayken böyle hareketler yapıyor taklalar atıp yemliğin boşlugundan bazen üstten içine atlıyor bazen alttan kafasını sokuyor sonuna kadar bazen de böyle hareketler yapıyor .. aynı zamanda evde olmadıgımızda sanırım yem yemiyor ve geldiğimde hep uykulu görüyorum uyuyo sanırım yokken biz sizce normal mi bunlar ? yoksa bir sorun mu var..? bu hareketleri ilk zamanlar daha cok yapıyordu azalttı eskiye göre ... simdiden tesekkurler :)

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Hareketleri normal , eğer elinize ve parmağınıza alıştırırsanız çok iyi bir oyuncu olacak . Size tavsiyem kısa zamanda elinize alıştırın ve kafes dışına çıkarın. Elinize alıştırmadan sakın kafes dışına çıkarmayın ama.
    Maşallah , size güvenmiş ve bağlanmış dikkatinizi çekmek için oyun oynuyor. allah tadını aldırır inşallah. :)

3. sibel
    Gizli

sibel Guest

umarım alısmıstır ^^

4. tttttt
    Gizli

tttttt Guest

Çok oyuncu bir kuş,siz merak etmeyin bir şey olmaz.

5. sibel
    Gizli

sibel Guest

evet sabahları yerinde durmuyor bazen çok tehlikl davranıslar yapıp hatta korkutuyor beni ama aksamları 7 deyince hiç kıpırdamamaya baslayarak uyuyor :)

6. tttttt
    Gizli

tttttt Guest

Sabahları en aktif oldukları zaman dilimi bu kuşların.Korkmayın canı yansa öyle hareketler yapmaz.

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    sizin kuşunuz hasta kafasında birkaç tahta eksik hemen bir psikoloğa götürün lütfen :D:D:D

8. sibel
    Gizli

sibel Guest

asıl benim psikolojimi bozdu valla bir kere yukardan yemligin ayak bosluguna kafasını soktu cıkaramadı ayaklarını sallayıp duruyodu of of :D:D:D:D

9. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    onu bir ara benim manyakta yapıyordu sıkılınca yapıyordu şimdi bıraktı çok şükür :D

10. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    14
    Kuşlar akrobatik hareketleri severler :D

11. sibel
    Gizli

sibel Guest

benim kusumda ilk geldiğinde cok yapıyordu simdi yapmıyo bunları cok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

evet bilmiyordum eski kusum böyle hareketler yapmazdı hiç :)

12. Samet Çağlar
    Gizli

herkes böyle kuş arar bulamaz siz bulmuşsunuz :D

13. sibel
    Gizli

sibel Guest

ahahah zaten kuşcuya gittiğimde hemen anladım onun farklı oldugunu çok cool duruyordu kimseyi tınlamıyordu :))))

14. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    İlgi istiyo sanki

15. sibel
    Gizli

sibel Guest

çok ilgileniyorum cok konusuyorum ve her gün kafesin dısına cıkarıyorum ama daha elime falan gelmiyor... sadece yem yiyor bazen elden alalı cok olmuyor.

16. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Size alıştıysa sizi görünce yapar.alışmaya çalışıyo.çalışmaya devam edin.nekadar ilgi.okadar alışır. 3_4 aylıkken konuşmaya başlar.

17. sibel
    Gizli

sibel Guest

o kadar çok konuştum ki sanırım ucuncu haftasında önce mırıldanmaya basladı simdi babacık cicikuş diyor ^^

18. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah ozaman.ürkmezse yakında peşinizden her yere gelir

19. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Kıymetini bilin bencede millet takla atsın diye gözlerken sen kuşta sorunmu var diyosun .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Rengide Harikaymış bize denk gelmez söyle kuş .)

20. sibel
    Gizli

sibel Guest

hahah ne bileyim intihar mı ediyo dıye dusunmedım degil :D

Sayfayı Paylaş