Karadeniz Pet

Jolly'nin bu hareketleri normal mi?

• Konbuyu başlatan sibel
  • Başlangıç tarihi
S

sibel

Guest
Jolly genellikle yanındayken böyle hareketler yapıyor taklalar atıp yemliğin boşlugundan bazen üstten içine atlıyor bazen alttan kafasını sokuyor sonuna kadar bazen de böyle hareketler yapıyor .. aynı zamanda evde olmadıgımızda sanırım yem yemiyor ve geldiğimde hep uykulu görüyorum uyuyo sanırım yokken biz sizce normal mi bunlar ? yoksa bir sorun mu var..? bu hareketleri ilk zamanlar daha cok yapıyordu azalttı eskiye göre ... simdiden tesekkurler :)

GnB8BZ.jpg
[/url][/IMG]

XW0Qpj.png
[/url][/IMG]

oQjDa7.png
[/url][/IMG]

zR3PDg.png
[/url][/IMG]

W20MzE.png
[/url][/IMG]

Hareketleri normal , eğer elinize ve parmağınıza alıştırırsanız çok iyi bir oyuncu olacak . Size tavsiyem kısa zamanda elinize alıştırın ve kafes dışına çıkarın. Elinize alıştırmadan sakın kafes dışına çıkarmayın ama.
Maşallah , size güvenmiş ve bağlanmış dikkatinizi çekmek için oyun oynuyor. allah tadını aldırır inşallah. :)

Hareketleri normal , eğer elinize ve parmağınıza alıştırırsanız çok iyi bir oyuncu olacak . Size tavsiyem kısa zamanda elinize alıştırın ve kafes dışına çıkarın. Elinize alıştırmadan sakın kafes dışına çıkarmayın ama.
Maşallah , size güvenmiş ve bağlanmış dikkatinizi çekmek için oyun oynuyor. allah tadını aldırır inşallah. :)
umarım alısmıstır ^^

Sabahları en aktif oldukları zaman dilimi bu kuşların.Korkmayın canı yansa öyle hareketler yapmaz.

sizin kuşunuz hasta kafasında birkaç tahta eksik hemen bir psikoloğa götürün lütfen :D:D:D

onu bir ara benim manyakta yapıyordu sıkılınca yapıyordu şimdi bıraktı çok şükür :D

benim kusumda ilk geldiğinde cok yapıyordu simdi yapmıyo bunları cok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

Kuşlar akrobatik hareketleri severler :D

evet bilmiyordum eski kusum böyle hareketler yapmazdı hiç :)

Size alıştıysa sizi görünce yapar.alışmaya çalışıyo.çalışmaya devam edin.nekadar ilgi.okadar alışır. 3_4 aylıkken konuşmaya başlar.

o kadar çok konuştum ki sanırım ucuncu haftasında önce mırıldanmaya basladı simdi babacık cicikuş diyor ^^

Maşallah ozaman.ürkmezse yakında peşinizden her yere gelir

Kıymetini bilin bencede millet takla atsın diye gözlerken sen kuşta sorunmu var diyosun .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Rengide Harikaymış bize denk gelmez söyle kuş .)

Kıymetini bilin bencede millet takla atsın diye gözlerken sen kuşta sorunmu var diyosun .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Rengide Harikaymış bize denk gelmez söyle kuş .)
hahah ne bileyim intihar mı ediyo dıye dusunmedım degil :D

Geri