Karadeniz Pet

Jumbo Albino Yavrum 35 Günlük :)

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Pazartesi günü büyük gün demiştik ve gün geldi çattı :) Umarım beklettiğimize değmiştir.. 35-40 gün civarı yavru jumbo albino gözler kıpkırmızı ve sizlerin huzurunda :)

Nazar Duası;
Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.

MaşAllah'larınızı eksik etmeyin :)

Bebekliği
sh1y3.jpg

sh1xz.jpg
sh1y2.jpg

Yeni Fotoğrafları
sh1yk.jpg

sh1yp.jpg

sh1ym.jpg

sh1yl.jpg

Aleyküm Selam :)

Allah utandırmasın ustam inşAllah yavrusunun da resimlerini görürüz :)

Bende dedim acaba yarışma mı olacak hediye falan mı kazanacağız yoksa. :D:D Şaka bir tarafa güzel yavruları kıskana kıskana bekleyeceğiz. :) Pazartesiye ne kaldı şurada...

Merakla bekliyoruz

Merakla bekliyorum. Şimdiden Maşallah

Ve beklenen gün geldi çattı :) Konuya fotoğraflar eklendi.. Umarım beklediğinize değmiştir :) MaşAllah'ınızı esirgemeyin :)

Maşallah ''DARISI BAŞIMA'' altını çizerek söylüyorum. :D

ALLAH hepinizden razı olsun sağolun teşekkürler :) Darısı başına Sevtap :p

Maşallah cok güzel. Albino kus bende istiyorum ya ama daha nasip olmadı. Sürekli lutino denk geliyo :D

Amin amin Allah sesini duysun. :D Bunun kadar güzel olmasa da yavrularım olsun.:p 41 kere maşallah!

Daha güzelleri daha iyileri sizleri olsun inşAllah :) Çok teşekkür ederim Sevtap.

Maşallah cok güzel. Albino kus bende istiyorum ya ama daha nasip olmadı. Sürekli lutino denk geliyo :D

Allah razı olsun kardeşim çok sağol teşekkür ederim :) Daha iyisi sizlerin olsun inşAllah..

Sağol kardeşim Allah razı olsun çok teşekkür ederim :)

Maşaallah çok güzel, şahsen beklediğime değmiş, ALLAH (c.c) nazardan korusun.

Ağam yar paşam yar demek istiyorum ustam :D maşAllah çok baba bir şey bu ya :) Orda olsaydım ilk kuluçkasından bir yavru isterdim fiyat ne olursa olsun :)

Maşallah güzel jumbo sağlıkla buyutmenızı dılerım