Karadeniz Pet

Jumbo çok isteksiz?

• Konbuyu başlatan burak1464
  • Başlangıç tarihi
B

burak1464

Guest
Arkadaşlar kuş 6-7 aydır bizde yanına gidip elimi uzattığımda elime geliyor kaçmıyor ama önceki kuşlarım gibi hiç oyuncu değil kuş yemi dışında hiçbirşey yemiyor biraz ilgilendiğimde konuşmaya çalışıyor ama nekadar kendini zorlasada konuşamıyor.kuş hasta değil ama biryere kondumu biblo gibi duruyor pek fazla uçmuyor neden olabilir herşeye karşı ilgisiz.

arkadaşlar hiçbir şekilde oyun oynamak istemiyor hiç bir şeyi umursamaz gibi duruyor ne yapmak lazım görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapısı bu pek oyuncu kuşlar değiller maşallah Güle güle besleyin. Konuşması zor artık ilgiyle belki daha çok yakinlasir

yalnız kaldığı zamanlar ve televizyon açıkken sesli ortamda kendi kendine birşeyler konuşuyo ama suçüştü yapamadım daha tam olarak =) ayna vardı kafesinde kafesten çıkmak istemiyodu şimdi aynasınıda söktüm kafeste pek durmuyo bakalım ne olacak

yalnız kaldığı zamanlar ve televizyon açıkken sesli ortamda kendi kendine birşeyler konuşuyo ama suçüştü yapamadım daha tam olarak =) ayna vardı kafesinde kafesten çıkmak istemiyodu şimdi aynasınıda söktüm kafeste pek durmuyo bakalım ne olacak

ayna zararlı değilmi yoksa ben alıyım

Karakterinden olabilir. Ağır abi.

kuş jumbo değil ingiliz ,)

Bende jumboların ağır olduğunu biliyorum ama öyle olmayadabilir ırklar konusunda pek bilgili değilim:)

kuş jumbo değil ingiliz ,)

kuş jumbo ama show jumbo değil =) ve biraz zayıf o yüzden size öyle gelmiş olabilir

buda ölen kuşum show jumbo 2013 bilezikliydi mantar hastalığının önüne geçemedik malesef elimde öldü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

ayna zararlı değilmi yoksa ben alıyım

sahibine alışık kuşlarda zararlı değil diye biliyorum ama alışma aşamasında ve konuşturulmaya çalışılan bir kuş için zararlı.aynayı çıkaralı 1 gün oldu ve kafesinden çıkmak istemeyen kuş omzundan inmiyo şimdi ama hareketlilik konusunda sorunumu devam ediyo bakalım vitamin vermeye başladım bugün suyuna ne olacak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Bu kus kirik ve durgun olmasi mutsuz olmasindandir

mutlu olması için yapacak fazla birşey kalmadı gibi oyuncaklardan çok korkuyo--onunla saatlerce konuşmama ilgilenmeme rağmen pek umursamıyo önceden bukadar durgun bi kuş değildi ne oldu anlamadım ötmez oldu.

Geri