petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo çok isteksiz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burak1464 tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. burak1464

burak1464 Guest

Arkadaşlar kuş 6-7 aydır bizde yanına gidip elimi uzattığımda elime geliyor kaçmıyor ama önceki kuşlarım gibi hiç oyuncu değil kuş yemi dışında hiçbirşey yemiyor biraz ilgilendiğimde konuşmaya çalışıyor ama nekadar kendini zorlasada konuşamıyor.kuş hasta değil ama biryere kondumu biblo gibi duruyor pek fazla uçmuyor neden olabilir herşeye karşı ilgisiz.

arkadaşlar hiçbir şekilde oyun oynamak istemiyor hiç bir şeyi umursamaz gibi duruyor ne yapmak lazım görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

#1 burak1464, 23 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ocak 2015
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    230
    Yapısı bu pek oyuncu kuşlar değiller maşallah Güle güle besleyin. Konuşması zor artık ilgiyle belki daha çok yakinlasir

3. burak1464

burak1464 Guest

yalnız kaldığı zamanlar ve televizyon açıkken sesli ortamda kendi kendine birşeyler konuşuyo ama suçüştü yapamadım daha tam olarak =) ayna vardı kafesinde kafesten çıkmak istemiyodu şimdi aynasınıda söktüm kafeste pek durmuyo bakalım ne olacak

4. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0

ayna zararlı değilmi yoksa ben alıyım

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Karakterinden olabilir. Ağır abi.

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    kuş jumbo değil ingiliz ,)

7. nur erim

nur erim Guest

Bende jumboların ağır olduğunu biliyorum ama öyle olmayadabilir ırklar konusunda pek bilgili değilim:)

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bu kus kirik ve durgun olmasi mutsuz olmasindandir

9. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Bence bir eş alabilirsiniz , tam zamanı gibi..

10. burak1464

burak1464 Guest

kuş jumbo ama show jumbo değil =) ve biraz zayıf o yüzden size öyle gelmiş olabilir

buda ölen kuşum show jumbo 2013 bilezikliydi mantar hastalığının önüne geçemedik malesef elimde öldü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

sahibine alışık kuşlarda zararlı değil diye biliyorum ama alışma aşamasında ve konuşturulmaya çalışılan bir kuş için zararlı.aynayı çıkaralı 1 gün oldu ve kafesinden çıkmak istemeyen kuş omzundan inmiyo şimdi ama hareketlilik konusunda sorunumu devam ediyo bakalım vitamin vermeye başladım bugün suyuna ne olacak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

mutlu olması için yapacak fazla birşey kalmadı gibi oyuncaklardan çok korkuyo--onunla saatlerce konuşmama ilgilenmeme rağmen pek umursamıyo önceden bukadar durgun bi kuş değildi ne oldu anlamadım ötmez oldu.

Sayfayı Paylaş