Karadeniz Pet

jumbo diye aldım bu yavrular jumbo mu

• Konbuyu başlatan Musa YEŞİLBAĞ
  • Başlangıç tarihi
fotoğraf görünmüyor

malesef jumbo değil :(

nerden anladınız bunların ırkı ne peki

u76x7.jpg

u76xv.jpg

u76yh.jpg

bu fotoğraflar nerden jumbo olmadığını anladığımızı anlatır umarım. yeni yuvadan atlamış jumbo yavruları bile bu kadar iri ve kafa tüyleri yoğundur.

yerliye benziyor sizin yavrular

anladım teşekkürler ırkı hakkında net bilgi verirmisiniz

kuş jombo değil dostum. yerli veya çek de olabilir.

allahım bana yardım et.yerli kuşların jumbo diye satıldığı bir ülkede petshopçu olmak istiyorum

pet shopçuyu az daha zorlasan jako papağanı der bu mubişe eminim :)

anladığım kadarıyla arkadaşın pek tecrübesi yok sakın yanlış anlamayın ama makara yapmasak. sonuçta hevesle almış ve bence güzel kuşlar değerinde fiyat ödediyse tabi.

lütfen yazdığımı da yanlış anlamayın karşı tarafa empati yaparak yazdım sadece eleştirmek değil amacım sizi

arkadaşa asla lafım yok yanlış anlamayın bunu yapan sahtekar petshopçuya benim makaram!!!!!

anladığım kadarıyla arkadaşın pek tecrübesi yok sakın yanlış anlamayın ama makara yapmasak. sonuçta hevesle almış ve bence güzel kuşlar değerinde fiyat ödediyse tabi.

lütfen yazdığımı da yanlış anlamayın karşı tarafa empati yaparak yazdım sadece eleştirmek değil amacım sizi

makara yaptık ama en azında güzel renkli iki kuşu olmuş.sevgiyle büyütsün.her işin acemiliği var.zamanında ötmeyen dişi sakalara para verip eve getirdiğimde babamdan yediğim dayaklar aklıma geldi

makara yaptık ama en azında güzel renkli iki kuşu olmuş.sevgiyle büyütsün.her işin acemiliği var.zamanında ötmeyen dişi sakalara para verip eve getirdiğimde babamdan yediğim dayaklar aklıma geldi

:)))))))) çok güldüm arman bey yaaaa.

:)))))))) çok güldüm arman bey yaaaa.

adam haklı,sen her hafta sonu ağları hazırla istanbul ve yakın illere giderek saka iskete ve florya avla.dünyanın masrafını yap,sanki evde hiç kuş yok (en az 15 kafes)eminönü kuş pazarına git,birde ordan sana hiç ötmeyen ve değeri olmayan kuşları al getir adam ne yapsın.beni elimde kuşla görünce,ben kapıdan girmeden odunu hazır ediyordu