Karadeniz Pet

Jumbo erkek ile yerli dişi

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest
Arkadaşlar yerli bir albino ile normal jumbo bir erkeği eş atsak dişide sorun yaşarmıyım. Sonuçta erkek jumbo yumurta tıkanıklığı felan olur mu.

Erkek show değil arkadaşlar normal jumbo

yeni eşe atacaksanız başka bir dişi bulun..

yeni eşe atacaksanız başka bir dişi bulun..

Eşi var ama mesala ben yanlarına gittiğimde dişi kaçıyor kaçerken erkeği ısırıyor felan gaga atıyor. Normalken kavga dövüş yok ama öpüşme kaşıma felanda yok erkek sakin biraz kanatlarını felan kesmişler benden önce ele alışması için sanırım tüye girdi çıkar kanatları erkek 2013 bilezikli ama dişi normal akşam resim atarım inşallah.

Dişi hazır ve erkek hazır değişse, gagalaması cok doğal.. süre tanımak lazım kuşlara..

Dişi hazır ve erkek hazır değişse, gagalaması cok doğal.. süre tanımak lazım kuşlara..

Yok dişi normal daha kızışma yok, ben sularını yemlerini değiştirirken tünekten teneğe felan atlıyorlar o ara dişi erkeği ısırıyor gaga atıyor. Bana geleli 1 ay oldu öpüşme kaşıma hiçbirşey yok.

1 ay icinde eş tutmamışsa, eş değişimine gitmenizi tavsiye ederim.. kuşlar işin rengini bir ay içinde belli ederler..

bi görebilir miyim kuslarınızı

İri bir çekoslavakla eşe atabilirsiniz, haziranda İngiliz erkeğime iri çekoslavak dişiyi 40 liraya alıp eş yaptım, şu anda yavrusu var ve iri yavrular. Yalnız albino dişi ile İngiliz erkekten yavru alırsanız ve yavruları çapraz eşe attığınızda elde edeceğiniz yavruların dörtte birinin albino olma olasılığı var ve bu albinolar İngiliz kırığı ayarında olur, şu anki albinonunzdan daha iri olma olasılığı da var, bunu da göz ardı etmeyin derim.

Geri