petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo erkek ile yerli dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar yerli bir albino ile normal jumbo bir erkeği eş atsak dişide sorun yaşarmıyım. Sonuçta erkek jumbo yumurta tıkanıklığı felan olur mu.

Erkek show değil arkadaşlar normal jumbo

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yeni eşe atacaksanız başka bir dişi bulun..

3. Tunç ÇAĞATAY

Eşi var ama mesala ben yanlarına gittiğimde dişi kaçıyor kaçerken erkeği ısırıyor felan gaga atıyor. Normalken kavga dövüş yok ama öpüşme kaşıma felanda yok erkek sakin biraz kanatlarını felan kesmişler benden önce ele alışması için sanırım tüye girdi çıkar kanatları erkek 2013 bilezikli ama dişi normal akşam resim atarım inşallah.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Dişi hazır ve erkek hazır değişse, gagalaması cok doğal.. süre tanımak lazım kuşlara..

5. Tunç ÇAĞATAY

Yok dişi normal daha kızışma yok, ben sularını yemlerini değiştirirken tünekten teneğe felan atlıyorlar o ara dişi erkeği ısırıyor gaga atıyor. Bana geleli 1 ay oldu öpüşme kaşıma hiçbirşey yok.

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    1 ay icinde eş tutmamışsa, eş değişimine gitmenizi tavsiye ederim.. kuşlar işin rengini bir ay içinde belli ederler..

7. Tunç ÇAĞATAY

Tekrar jumbo alacak bütçem yok petshoplara gitsem onlarda jumbo ile takas etmezler o yüzden bende aralarından en iri dişiyi almayı planlıyorum.

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    bi görebilir miyim kuslarınızı

9. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İri bir çekoslavakla eşe atabilirsiniz, haziranda İngiliz erkeğime iri çekoslavak dişiyi 40 liraya alıp eş yaptım, şu anda yavrusu var ve iri yavrular. Yalnız albino dişi ile İngiliz erkekten yavru alırsanız ve yavruları çapraz eşe attığınızda elde edeceğiniz yavruların dörtte birinin albino olma olasılığı var ve bu albinolar İngiliz kırığı ayarında olur, şu anki albinonunzdan daha iri olma olasılığı da var, bunu da göz ardı etmeyin derim.

10. Tunç ÇAĞATAY

Evet arkadaşlar varmı başka önerisi olan.

Sayfayı Paylaş