Karadeniz Pet

jumbo hakkında acil yardım!!!!! 18 saatim var

ftrci05

Yeni Üye
arkadaşlar çok uygun fiyata 2 tane jumbo buldum dişi 1 erkek 2 yaşında aolması gerek yada tam tersi

1-) alırken bu kuşların nesine dikkat etmem gerek
2-) yaşlarının bir sıkıntısı var mı eş tutmak için ?
3-) kuşların kalitesini nasıl anlayacağım ?
4-) bilezikleri var bilezik olmasının manası ne ne işe yarar ?

kalite bira düşük ama kusura bakayın
http://i.hizliresimupload.com/l3oeYEg1.jpg

Son düzenleme:
bilezik doğum yılını belirler kimin kuşu olduğunu görebilirsin kalitesi işten anlayan birinin görmesi gerek varsa resmini koy ustalar bi baksın jumbomu kırıkmı ucuz diye hemen alma bence

bilezik doğum yılını belirler kimin kuşu olduğunu görebilirsin kalitesi işten anlayan birinin görmesi gerek varsa resmini koy ustalar bi baksın jumbomu kırıkmı ucuz diye hemen alma bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

Resim fazla anlaşılır değil ama gördüğüm kadarıyla yeşil jumbo mavi kırık. Önceden çift kuluçkaya yatmış mı yoksa yeni çift mi pek birbiriyle uyumlu olduğunu söyliyemem sanki yeni çift. Hayırlısı olsun diyelim

Resim fazla anlaşılır değil ama gördüğüm kadarıyla yeşil jumbo mavi kırık. Önceden çift kuluçkaya yatmış mı yoksa yeni çift mi pek birbiriyle uyumlu olduğunu söyliyemem sanki yeni çift. Hayırlısı olsun diyelim

Fotorafı petshopta çektim ayak üstü o yüzden çok net olmadı. Çift değiller ztn çift yapmayı düşünüyorum o yüzden konu açtım çift olurlar mı diye. Olmama riski yüksek mi yani

Böyle kuşları petshoptan alma.Üretici bul.
Kaç para dediler merak ettim o kuşlara.

Kuşlar sıkıntılı mı duruyor hocam? Neden öyle dediniz.. Yani bi jumbo ve normal ingiliz fiyatına vercek alırsam

Fotoları net atarsan o konuda yorum yapabilirim.
Petshoplarda bu tarz kuşların satışı ve bakımı mümkün görünmüyor.
Hiç kimse show muhabbet kuşunu ingiliz fiyatına vermez.Kaldı ki ingiliz diye bi ırkta yok.Jumbo dediğide kırık ve iri ırklar.
Kümesine petshoptan kuş sokmanı tavsiye etmiyorum.
Böyle yapacağına forumda onlarca üretici var.Git temiz temiz kümeslerinden diğer kuşlarıda görüp al.En azından aldığın kuşun ne kadar edebileceğini görürsün.

Hiç kimse show muhabbet kuşunu ingiliz fiyatına vermez.Kaldı ki ingiliz diye bi ırkta yok.Jumbo dediğide kırık ve iri ırklar.
Böyle yapacağına forumda onlarca üretici var.Git temiz temiz kümeslerinden diğer kuşlarıda görüp al.En azından aldığın kuşun ne kadar edebileceğini görürsün.
Ya 200 yl ye vericek ikisini son elimde kaldı dedi ortam ferah temiz sıkıntı yok o konuda da işte ucuza verince bir şüphelendim. Kümes yok hocam tek kafese koycm ikisini
Eş tutsun diye. Bide albino muhabbet varda onların kafeside ayrı. Sizce almayım mı kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

Hocam attım bi bakarmısın

Ya 200 yl ye vericek ikisini son elimde kaldı dedi ortam ferah temiz sıkıntı yok o konuda da işte ucuza verince bir şüphelendim. Kümes yok hocam tek kafese koycm ikisini
Eş tutsun diye. Bide albino muhabbet varda onların kafeside ayrı. Sizce almayım mı kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

Hocam attım bi bakarmısın

Fotoğraflar dün geceki yenilerini görmedim.

Arkadaşın dedigi gibi üretici abilerimiz mevcut tercihini üreticilerden yana yapabilirsin.

Son düzenleme:
Yorum yapmadınızda o yüzden dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Hocamdoğrude elde olan bunlar işteşuan bi yorum yapabilirseniz sevinirim

Al gitsin ozaman dişi kuş görüldüğü kadar iyi bişeye benziyor hoş 200 tl ye show alıyorsun ben üstatların yorum yapmasını beklerdim.

Geri