Karadeniz Pet

jumbo hakkında

ahmet demirdüzen

Yeni Üye
arkadaşlar ben burada ve kuşculukta yeniyim yaşını bilmediğim 1 dişi jumbo ve 1 kırma erkek jumbo var erkek 3 günoldu aldım sizce çift olurmu:)

Hayırlı olsun, gule gule besleyin.
Fotoğraf paylaşırsaniz bakarız.
Ona göre yorumlar yapılabilir.

arkadaşlar fotoğraf atmak istiyorum nasıl atacam bi yardımcı olsanız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

arkadaşlar merhaba sizlerden biraz bilgi edinmek istiyorum tecrübelerinizden arkadaşım 1 tane dişi jumbo verdi bende 1 tane kırma erkek aldı 4 gün olu acaba çift olurlarmı erkek bi oray bi buraya zıplıyo dişide tık yok dişi bazan yuvalığı kemiriyor dişi yanına yaklaştırmıyo

Hizliresim.com a fotografinizi yükleyin oradaki forum yazan linki buraya yapıştırın

Web Siteleri: html
Forumlar: bbcode
Metinler: markdown
Resim Adresi:
Doğrudan Erişim:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

yusuf kürşat akkuş bey bana resim konusunda yargımcı oldunuz çok teşekür ederim sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

sizce bu kuşlar çift olurmu yeşil erkek çok hareketli ve ikiside yeni dişide tık yok erkeği yanına yaklaştırmıyor lütfen bi yorum yaparmısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

arkadaşlar iyi akşamlar karışım yem aldım sarı darı,kırmızı darı,ak darı, keten tohumu, yulaf,özel kuş bisküvisi ,nijer tohumu.bunu petsoptan aldığım yemle karıştıracammı yoksa yalnız bunumu verim yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

bünyamin bey iyi akşamlar şampiyon karışım yemi ev şoplardan alınan yemle karıştırsam nasıl olur bi fikir verirmisiniz teşekkürler

Açık yem alırken temiz ve taze olduğuna dikkat edin.
Güvendiğiniz yerden alırsanız iyi olur.
kapalı yemler tercih etmenizi öneririm.

Maşallah dişi çok güzelmiş fakat Jumbo değiller

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Erkeği değiştirin bence çok ufak dişiye göre

Arkadaşlar söylemiş, keyfiniz kaçmasın ama erkek baya
bir küçük kaldı yanında. Dişi baskin olursa erkeğin işi zor.

sevgili form arkadaşlarım sizleri işinizden alıkoyuyorum ama benim derdime bi çare bulablilrmisiniz bu kuşları 15 gün oldu aldım cinsini,cinsiyetini bilmiyorum acaba çift olurlarmı birbirlerine çok uzaklar dişi kendine yaklaştırmıyor erkeği gagalıyor sizlerden edindiğim bilgilere göre sularına biraz bal koydum bekliyorum bi yardimcı olsanız lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar artık bi çaresine bakacam sağolun

sevgili form arkadaşlarım sizleri işinizden alıkoyuyorum ama benim derdime bi çare bulablilrmisiniz bu kuşları 15 gün oldu aldım cinsini,cinsiyetini bilmiyorum acaba çift olurlarmı birbirlerine çok uzaklar dişi kendine yaklaştırmıyor erkeği gagalıyor sizlerden edindiğim bilgilere göre sularına biraz bal koydum bekliyorum bi yardimcı olsanız lütfen

arkadasm herkes söylüyor sana o dişi ile o erkek zor dişi daha baskın oldugundan erkegi yaklastırmıyordur kafesi ayırıp erkegin kafesine 15-20 gün sora koyarsan dişiyi biraz daha kolay olur erkegin işi hem eş olsalar bile yavrular pek istedigin gibi gelmeyebilir dişinin bilezigi 2011 bilezigi mi ben mi yanlıs görüyorm kusları nereden aldınız ,

Erkek küçük kalmış.

arkadaşlar resimde gördüğünüz kuşlar 2,5 aydır çift olmadılar acaba negibi yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

İllaki eş olcaklar diye bişey yok. Muhabbet kuslari eş seçen hayvanlardir. Eş olmayabilirler..

Mobilden gönderildi.

Geri