petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo Kırığı Alayımı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, mahallemizde üretim yapan bir abimiz var çarşıda(merkez) ise dükkanı var Jumbo kırığı var elimde dedi sana 50 TL gibi bir fiyata verebilirim dedi. Bana bir an ucuz geldi, sizce fiyat nasıl? Yani bu fiyata yavru bir jumbo kırığı alsam nasıl olur?

2. Mehmet ŞEKER

bende aynı fiyata aldım normal gibi..

3. Tevfik AKTUNÇ

Bana diyor valla sende mahallemizin adamısın sana 80-70-60-50 gibi veririz dedi biraz daha inse heralde bütün jumbo kırıklarını satardı dedim :) Süper iniyorlar ama normalde satması gereken fiyata geliyorlar yine de :D

4. Efsun Çağlayan

kırıksa almayın bide tamir masrafı çıkmasın. :D

5. Tevfik AKTUNÇ

Evet böyle espirilerde güzel oluyor :) O zaman biraz daha pazarlık atmam lazım kırık kuşu alçısını falan yapmakta ayrı masraf tutar ama dimi ;)

6. Mehmet ŞEKER

başta biraz fazla söylemiş..

7. Tevfik AKTUNÇ

İşte başta fazla söyleyecek ki normal fiyatına inebilecek, bana da ucuz görünecek :D

8. Mehmet ŞEKER

biraz 3 kağıtçılık :D

Sayfayı Paylaş