Karadeniz Pet

Jumbo kiriklarin fiyati nedir.

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar herkesin elini vicdanina koymasini rica ediyorum.Elimde bulunan bu jumbo kirigi diye bildigim kuslari eger yanlisim var ise duzeltin lutfen satiliga cikardim.Sozum meclisten disari bir arkadas ayni bu kuslardan tanesini 35 tl.ye aldigini istedigim fiyatin cok fazla oldugunu soyledi.Ha bu arada madem konu acildi 200 tl fiyat bictim belki pazarlikla 20-30 tl daha dusebilirim orasi ayri bir konu.Ya ben hic bir sey bilmiyorum abartili bir fiyat istedim sayet istediysem lutfen soyleyin.Yada bu arkadas bu isin piri bu fiyata alabiliyor.Ne dersiniz yorum sizlerin :)
b3f4885fc28c6a9968dc43566616bd89.jpg

62e1c531d1fc7e28aa5501eccfd390e2.jpg

dfc219344b0e1db1f72d29ba01dde02d.jpg

80f7dfd7e00b2180f5c80f3601c3586c.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bunlari yeni almamistiydiniz neden satiyosunuz merak ettim

Hocam bunlari yeni almamistiydiniz neden satiyosunuz merak ettim
Hocam biraz sabirsiz bir insanim niyetimde acikcasi hemen yavru almakti.Ama bu turler gordugum kadariyla biraz nazli kuslar oluyor.Baslangici sanirim yanlis irktan yaptim.Biraz sabretmek gerek bunlarda sanirim bunlari satip baska bir irk almayi dusuniyorum.Gerci kuslar opusmeye basladi ama yinede baska bir irk dusunuyorum.

Hocam biraz sabirsiz bir insanim niyetimde acikcasi hemen yavru almakti.Ama bu turler gordugum kadariyla biraz nazli kuslar oluyor.Baslangici sanirim yanlis irktan yaptim.Biraz sabretmek gerek bunlarda sanirim bunlari satip baska bir irk almayi dusuniyorum.Gerci kuslar opusmeye basladi ama yinede baska bir irk dusunuyorum.

Anladim 35 bana az geldi acikcasi bu kuslar icin.

Selamın aleyküm iyi akşamlar hocam bu kuşlar çift olarak en azından 150 liraya satılıyor 35 40 liradan bedavaya gider eğer isterseniz bende yavru aldığım su anda altında yumurtalı çek takım var 10 gün içinde yumurtlar çıkmaya başlayacak isterseniz Waptan fotoğraf alabilirim

Selamın aleyküm iyi akşamlar hocam bu kuşlar çift olarak en azından 150 liraya satılıyor 35 40 liradan bedavaya gider eğer isterseniz bende yavru aldığım su anda altında yumurtalı çek takım var 10 gün içinde yumurtlar çıkmaya başlayacak isterseniz Waptan fotoğraf alabilirim
Aleykum selam.Olursa yavrulu Albino-lutino-Rainbow gibi takim dusunuyorum tesekkur ederim...

Son düzenleme:
fiyatlar her zaman satıcıya bağlı olmakla beraber bu kuşlar için çift olarak isteyeceğiniz adil fiyat yaşları çok değil ise 150 lira civarıdır. karşı taraf biraz sert pazarlığa girmiş :)

200 lira çok mu diye sorarsanız evet çok rica minnete 130 a verilebilecek bir takım yalnız 30-40 a alıyorum diyen arakadaş bulursa aynısından söylesinde 50-60 çift alayım. :) :) :)

ben olsam satmam bu kuşları . bi kere eğer kuşlardan yavru almak niyetindeyseniz kuşları salmayın dişi daha hazır değil gibi geldi bana biraz zaman tanırsanız güzel bir takım o 30-35 liraya bulucak arkdaşa 05324377067 aynı ayarda varsa numaramı verin 20-30 tane 30-35 lira adetli alabilirim ;)

ben olsam satmam bu kuşları . bi kere eğer kuşlardan yavru almak niyetindeyseniz kuşları salmayın dişi daha hazır değil gibi geldi bana biraz zaman tanırsanız güzel bir takım o 30-35 liraya bulucak arkdaşa 05324377067 aynı ayarda varsa numaramı verin 20-30 tane 30-35 lira adetli alabilirim ;)
Bende aynisini soyledim 10 cift alirim dedim o fiyattan aliyorsan diye benim kuslarla kiyasladigi kuslarida gosteriyim bu arada durun.Yorum sizlerin :)
dabf1e33953fde49d775937671254754.jpg

b5231101bfdf76303cad9ccfc807b9e4.jpg

Tamam satsın bakalım 35 den. Bu cifti ;)

Yalnız adamın sattıkları kırık değil bildiğin SHOW JUMBO :D 35 TL'ye SHOW JUMBO satıyormuş :D

Geri