Karadeniz Pet

Jumbo Kırması ve Yerli Muhabbet Kuşu..

Leyla Sömür

Meraklı Üye
Jumbo Kırması ve Yerli Muhabbet Kuşu çiftleşirmi arkadaşlar eş tuttukları belli.Jumbo kırması dişi olanı yuvalığa sıklıkla giriyor ve kızışmışta sizce çiftleşir mi ?

K4z4Lq.jpg

başka resim yükleyebilirmisiniz. Dişi bana jumbo kırması değil gibi geldi. Erkek tam kızışmamış biraz daha zamanı var. kuşlarınızın renkleri cok güzel

Teşekkür ederim arkadaşımda bu fotoğraf 3 aylık fotoğraf.Erkek kızıştı eminim çünkü cere rengi tamamen pembe oldu sürekli dişiye kur yapıyor öpüyor kaşıyor :) Kuşçu Jumbo kırması dedi bana.

Leyla hanım sizin dediğiniz gibi olsun. Dişi yuvalığa girip çıkıyor demişsiniz yuvalık hazırlığındadır. Dişi yuvayı hazırladıktan sonra çiftleşme gerçekleşebilir.

Benim merak ettiğim şey jumbo kırması ile yerli çiftleşirmi sadece onu merak ediyorum.

evet çiftleşebilr ama ilk kuluçkaları ise boş yumurtalar olabilir.

İngiliz kirmasi gibi geldi bana

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet çiftleşebilirler ve yumurtlar.. Bu kuşların yavruları da çok güzel çıkar maşaallah

kuş ingiliz kırması. sorun olmaz çiftleşirler.ayrıca her zaman ilk yumurtaları boş olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

kuşlar kızgın erkek kuşta kızgın parçalı kuşların ceresi öyle olur.

Geri