petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo Lutino Veya Albino İstanbul içi alınır.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve king_blood tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. king_blood

king_blood New Member

Beğenileri:
    0
    Yarın için lazım şehir dısına çıkıyorum istanbul içi elden teslim alıcam.

0554 977 24 46 whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    aradığınız türde kuşları kolay kolay bulubailiceğiniz sanmıyorum heleki 1 günlük kısa bir sürede umarım aradığınız kışları tez zamanda bulursunuz . Fiyatları hakkında bilginiz varmı aradığınız kuşların ?

3. king_blood

king_blood New Member

Beğenileri:
    0
    Ercan Bey ben doğuda öğretmenim. Çok uzun süre kar yerde kalıyor gözümüzün nuru çocuklarımız dışında vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum onun dışında başka hiçbir şey yok desem yeridir. O soğukta bir şey yapmak istemiyorsun evde de bir neşe kaynağı , cıvıltı , göze zevk ve hayranlık verecek bir şeyler arıyorsun. Bende 1 takım yeşil renkte jumbo zaten var olurda çıkarsa nasiplenelim diye açayım dedim. Fiyatlarını da bilmiyorum açıkçası.

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    evet hocam iyi yapıyorsunuz da valla istediğiniz özellikde albino veya lutino showlar yaklaşık olarak tanesi 400 liradan başlıyor :) o yüzden nacizane tavsiyem norma renklerde show yada jumbo almanız olucaktır hem kolay bulur hemde daha uyguna alabilirsiniz.

5. king_blood

king_blood New Member

Beğenileri:
    0
    Konu güncel diğer illerden satanlar ulaşabilir gönderimle teslim aliriz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş