Karadeniz Pet

Jumbo mu? Ingiliz mi?

BuraK Kotaran

Meraklı Üye

Son düzenleme:
Tabiki jumbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Yani bence. Gibi geldi

gövde yapısına bakınca ingiliz gibi duruyor. ingilizler daha ince uzun showlar kısa ve geniş olur . kararsız kaldım

Jumbolarn kafa tüyleri ve kafasi ingilizlerinkinden iridir.ondan öyle tahmin ettim:))

Bende öylediyorum bazı arkadaşlar inantla İngiliz diyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

gövde yapısına bakınca ingiliz gibi duruyor. ingilizler daha ince uzun showlar kısa ve geniş olur . kararsız kaldım

Bir foto önden koyam

bu arada jumboda ingilizdir ;)

Dogrudur ercan bey.idda etmiyorum.siz daha iyi bilirsiniz :))

Bir foto daha koydum baka bilitsiniz

Showların gözu görunmuyor,inglizlerde kizgın bakiyor :))))benim deyimimle tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Jumbo jumbo

Affınıza sığınarak sorabilirmiyim Jumbo ile ingiliz arasındaki fark nedir arkadaşlar ben de pek anlamıyorum

Görsel açıdan farklılar sadece.jumbo boyu kısa kafası büyuk gözlerı görünmuyor.ingiliz daha uzun boylu ve gözlerinin yarisi örtük buda onlara kizgın bakişli yapıyor.bu benim fikrim.katilana katılmayana saygi duyarım

hocam resimde dikkatimi çektide baş parmağınızın tırnağının yanında şeytan tırnağı çıkmış takılmasın bir yere acır :)

hocam resimde dikkatimi çektide baş parmağınızın tırnağının yanında şeytan tırnağı çıkmış takılmasın bir yere acır :)

Anlayamadım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Sert bir şey değilo deri koptu gitti