petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo Muhabbet kuşu arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Orhan ERDOĞAN tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan ERDOĞAN

Merhaba Daha önce çekoslavak muhabbet kuşu besledim. 3 buçuk aylıkken konusturdum. Ama konustuğunun ertesi günü kaçtı. Şimdi en fazla 1 bucuk 2 aylık yavru Jumbo muhabbet kuşu arıyorum.

İstanbul bahçelievlerde oturuyorumTercihim Yeşil Renktir. Mümkünse kendi üreticisinden istiyorum.Evde veya kendi üretim tesisinde üretilmiş olabilir.

Şimdiden Teşekkür ederim.

2. Umutcan AĞLAR

Jumbo kırması var çok yakından tanıdıgım uretıcı bı abım satıyor

3. Berkan PEKBİLEK

Berkan PEKBİLEK New Member

Beğenileri:
    0
    Bahçelievlerde tanıdığım biri var ancak yerli kuş üretiyor kendisi.Bende kuşumu o kişiden almıştım kendisi son derece ilgili birisidir düşünürseniz sizi yönlendirebilirim.(Kuşlar ev üretimidir.)

4. Mahmut Erdi İŞLER

Merhaba dostum eger hala jumbo yavrusu arıyorsan onerebilicegim bir yer var arkdasımız kendi uretiyor bende yeni gordum yerini baya bir jumbosu var iletişime gecirebilirim seni. Yeri yenibosna da.

5. hayrettin CAN

slm beyler bana da jumbo yavru lazm ben zeytinburnundayım?

6. TrDuboisi

TrDuboisi Guest

Herkes yerini biliyor ama kimse adres tel yazmamıs söleselerde bizde bilgilenirdik.

Sayfayı Paylaş