Karadeniz Pet

Jumbo muhabbet kuşum hasta ..

• Konbuyu başlatan DİLARA TURAN
  • Başlangıç tarihi
İnşallah iyileşirler patates haşlayıp nasıl yediriceğimde merak konusu elimden yem yemeyi sevmiyor :/

Ben şimdi yumurta beyazı ile patatesi karıştırıp verdim takip edecegim bir kaç saat yada mecbur bi iki verecgeim agzına

3 4 gün gibi hatırlıyorum ama tam hatırlamıyorum veterinerde sordu :/

Benim kuşumu bugün yemliğin içinde ölü buldum :( içim çok acıyor

Elhamdülillah şuan tünekte arkadaşlar 3 4 saatte bir tünege çıkıyor 5 dk kadar durup geri iyiyor yem yemesinde keslme yok bazen 5 dk bir bazen 10 15 dk bir ymliğin başına geliyor ama yine kabarık sanki bir nebze daha iyi duruyor .. ilaçlı duyu kaldırdım suyunun içine limon damlattım .. dünki agzına dalattıgım 1 damla limon iyi geldi sanıyorum ki.. kafesinede sıcak su torbası koydum arada dar üzerine çıkıyor veya yanında yaslanp uyuyor dua edin iyi olsun yavrum yanlız sormak istediğim birşey var dışkısı bembeyaz :S

Dilara inan çok sevindim. Bugünü atlatması önemliydi. Şimdi elinden geleni yapmaya devam et. Beyaz dışkının ne demek olduğunu bende bilmiyorum. Bir nette araştıralım olur mu?

araştırdım neredeseyse her foruma baktım ama hiç bir şey bulamadımne oldugu hakkında adı bile geçmeeiş :S ama sanki düne kıyasla daha iyi yavrum şu önümüzdeki 2 günü atlatsak toparlanacagız Rabbim merhamet etsin

Bende kuşçu arkadaşlarıma sordum. Umarım cevap alırım. İyileşmesini dört gözle bekleyeceğim. Bir suluğu da vitamin koy.

dün geceden beri çok fazla dışkılamasıda durdu gözlemliyorum belkide normale dönmüştür.. beyaz dışkı ise su gbi değil kıvamlıydı

suyunbaşında hiç gçrmedim gözümkafeste hep ama:( yemden değil ama sudan içmesi kesildi

çok Teşekkür ederim haber bekleyecegim bende sizden

Geri