Karadeniz Pet

jumbo muhabbet

• Konbuyu başlatan eseslican
  • Başlangıç tarihi
E

eseslican

Guest
Sayın Üyeler,

resimdeki mavi kuşu dün jumbo muhabbet türü olarak aldık,bu işi çok bilmiyoruz jumbo mudur? Eğer jumbo değilse zaman geçirmeden aldığım yere iade edeceğim.

Saygılar,
4Yrkq4.jpg

NYA4kX.jpg

Jumbo gibi duruyor aslında ama vasıfsız galiba. Yinede ustaların yorumları daha değerli.

jumboya benziyorlar

Son düzenleme:
Jumbo bu kuş. Kafese suluk takmışsınız kendi suluğunu yemlik olarakmı kullanıyorsunuz?

Bir tek ben bulamadım şöyle asil kuşlar. Maşallah.

Jumbo bu kuş. Kafese suluk takmışsınız kendi suluğunu yemlik olarakmı kullanıyorsunuz?

Karışmak istemem. Suluk olarak kullanmak pek iyi olmuyor. Ben de hagen s01 ve m02 var ikisine de harici taktım. Saygılar.

Son düzenleme:
İsimmi almak istiyorsunuz yoksa kuş mu? Verdiğiniz parayla ilgilidir bu durum.Şimdi iyisi olsun dersen ortalama 300 ü gözden çıkarırsınız.Vasfına göre bu durum kat kat artar.Sonuçta 1000-2000 eurolara kuş var.Bunları göz önünde bulundurarak verdiğiniz parayla orantılı bakın bakalım elinizdeki kuş iyi mi değil mi? Verirsin 300-500 senin erkek yanında küçük kalır sırıtır.Belki biraz ufkunuzu genişletmeye yardımcı olmuşumdur...

1 tanesi yemlik biri boşta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

İsimmi almak istiyorsunuz yoksa kuş mu? Verdiğiniz parayla ilgilidir bu durum.Şimdi iyisi olsun dersen ortalama 300 ü gözden çıkarırsınız.Vasfına göre bu durum kat kat artar.Sonuçta 1000-2000 eurolara kuş var.Bunları göz önünde bulundurarak verdiğiniz parayla orantılı bakın bakalım elinizdeki kuş iyi mi değil mi? Verirsin 300-500 senin erkek yanında küçük kalır sırıtır.Belki biraz ufkunuzu genişletmeye yardımcı olmuşumdur...

Yeşil erkeği 1 sene önce 100 tl ye, mavi dişiyi 2 gün önce 100 tl ye aldım. Biri jumbo değil deyince buraya kon açtım.

Geri