petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

jumbo muhabbet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve eseslican tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. eseslican

eseslican Guest

Sayın Üyeler,

resimdeki mavi kuşu dün jumbo muhabbet türü olarak aldık,bu işi çok bilmiyoruz jumbo mudur? Eğer jumbo değilse zaman geçirmeden aldığım yere iade edeceğim.

Saygılar,

2. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    Jumbo gibi duruyor aslında ama vasıfsız galiba. Yinede ustaların yorumları daha değerli.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    jumboya benziyorlar

#3 yusufkral, 1 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 1 Ağustos 2014
  4. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    Jumbo bu kuş. Kafese suluk takmışsınız kendi suluğunu yemlik olarakmı kullanıyorsunuz?

5. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Bir tek ben bulamadım şöyle asil kuşlar. Maşallah.

Karışmak istemem. Suluk olarak kullanmak pek iyi olmuyor. Ben de hagen s01 ve m02 var ikisine de harici taktım. Saygılar.

#5 BARLAS, 1 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 1 Ağustos 2014
  6. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    İsimmi almak istiyorsunuz yoksa kuş mu? Verdiğiniz parayla ilgilidir bu durum.Şimdi iyisi olsun dersen ortalama 300 ü gözden çıkarırsınız.Vasfına göre bu durum kat kat artar.Sonuçta 1000-2000 eurolara kuş var.Bunları göz önünde bulundurarak verdiğiniz parayla orantılı bakın bakalım elinizdeki kuş iyi mi değil mi? Verirsin 300-500 senin erkek yanında küçük kalır sırıtır.Belki biraz ufkunuzu genişletmeye yardımcı olmuşumdur...

7. eseslican

eseslican Guest

1 tanesi yemlik biri boşta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

Yeşil erkeği 1 sene önce 100 tl ye, mavi dişiyi 2 gün önce 100 tl ye aldım. Biri jumbo değil deyince buraya kon açtım.

Sayfayı Paylaş