Karadeniz Pet

jumbo üretimhanede daha önce yavrusu alınmış jumbo çiflerim

timur5253

Yeni Üye
daha önce üretimhanede yavrusu alınmış çif jumbo muhabbet kuşları eve getirdim geleli 7 gün oldu sorunum 7 günden beri birbirlerine yaklaşmıyolar erkek yanlışlıkla dişiye yaklaşsa dişi çık ser davranıyo erkeğe erkekse dişiye yaklaşmıyo adım gibi eminim bu çiftten yavru alındı hatta almak için yavruların yuvadan atlamasını bekledim. ne yapmam gerek lütfen yardım edin

yeni geldikleri için yerlerini yadırgamış olabilirler alışmaları gerek tabi.ustalar daha iyi bilir

Zaman verin daha erken. Ayrica uretimhane ortamiyla yavru almak daha kolay.

Sabretmelisiniz hem de 4 ay kadar

daha önce üretimhanede yavrusu alınmış çif jumbo muhabbet kuşları eve getirdim geleli 7 gün oldu sorunum 7 günden beri birbirlerine yaklaşmıyolar erkek yanlışlıkla dişiye yaklaşsa dişi çık ser davranıyo erkeğe erkekse dişiye yaklaşmıyo adım gibi eminim bu çiftten yavru alındı hatta almak için yavruların yuvadan atlamasını bekledim. ne yapmam gerek lütfen yardım edin
Uretimhane ve ortama alistiklari icin yeni mekanda sure alir alismalari. 10-15 gun sonra alisirlar. Merak etme

teşekkürler elimlen geldiği kadar rahatsız etmemeye çalışıyorum sessiz biyerde kendi kendilerine bıraktım

evet,aynısını bende yaşadım.çok iyi bidiğim 1 çift kuşu satın aldım.kuşlar kuaför bir arkadaşındı ve dükkanda yüksek bir yerde duruyordu.sık sık uğrar kuşları takip ederdim.yuvaya girip çıkmalar,birbirini kaşımalar,hatta çiftleştiklerini bile gördüm.kafesiyle olduğu gibi eve getirdim bende yüksek bir yere koydum tam 1 ay bir birilerine bakmadılar bile.yuvayı unuttu resmen dişi ama ortama alışınca sorun kalmadı.

Kuşlarınız hayırlı olsun,arkadaşların tavsiye ettikleri gibi zaman tanıyın onlara siz mamalarını yemlerini eksik etmeyin,en kısa zamanda sonuç almanız dileğiyle,bereketli üretimler.

hepinize teşekkürler yardımlarınız için

Geri