petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

jumbo üretimhanede daha önce yavrusu alınmış jumbo çiflerim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve timur5253 tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    daha önce üretimhanede yavrusu alınmış çif jumbo muhabbet kuşları eve getirdim geleli 7 gün oldu sorunum 7 günden beri birbirlerine yaklaşmıyolar erkek yanlışlıkla dişiye yaklaşsa dişi çık ser davranıyo erkeğe erkekse dişiye yaklaşmıyo adım gibi eminim bu çiftten yavru alındı hatta almak için yavruların yuvadan atlamasını bekledim. ne yapmam gerek lütfen yardım edin

2. gökhan aydın

gökhan aydın New Member

Beğenileri:
    0
    yeni geldikleri için yerlerini yadırgamış olabilirler alışmaları gerek tabi.ustalar daha iyi bilir

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Zaman verin daha erken. Ayrica uretimhane ortamiyla yavru almak daha kolay.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sabretmelisiniz hem de 4 ay kadar

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Uretimhane ve ortama alistiklari icin yeni mekanda sure alir alismalari. 10-15 gun sonra alisirlar. Merak etme

6. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler elimlen geldiği kadar rahatsız etmemeye çalışıyorum sessiz biyerde kendi kendilerine bıraktım

7. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    35
    evet,aynısını bende yaşadım.çok iyi bidiğim 1 çift kuşu satın aldım.kuşlar kuaför bir arkadaşındı ve dükkanda yüksek bir yerde duruyordu.sık sık uğrar kuşları takip ederdim.yuvaya girip çıkmalar,birbirini kaşımalar,hatta çiftleştiklerini bile gördüm.kafesiyle olduğu gibi eve getirdim bende yüksek bir yere koydum tam 1 ay bir birilerine bakmadılar bile.yuvayı unuttu resmen dişi ama ortama alışınca sorun kalmadı.

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Kuşlarınız hayırlı olsun,arkadaşların tavsiye ettikleri gibi zaman tanıyın onlara siz mamalarını yemlerini eksik etmeyin,en kısa zamanda sonuç almanız dileğiyle,bereketli üretimler.

9. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    hepinize teşekkürler yardımlarınız için

Sayfayı Paylaş