Karadeniz Pet

Jumbo yavrumuz Paşa...

emreborucu

Yeni Üye
merhabalar. aramıza bugün yeni bir üye katıldı adınıda Paşa koydum :) saglıklı bir erkek jumbo yavrumuz yaşıda 3-4 aylık civarı diye tahmin ediyorum ve bilezikli.
Sormak istediğim jumbo muhabbet kuşlarının beslenmeleri diğer kuşlara göre nasıl oluyr? hangi yemleri severler ne ile beslemeliyim. kafesinde neler bulunmalı? yorumlarınızı bekliyorum. saygılar

wM76AN.jpg

eQqROk.jpg

eXABr7.jpg

KdpnA4.jpg

Hayırlı olsun hocam tüyü kadar ömrü olsun maşallah pek bi fark yok bence normal muhabbet kuşu ile aynı beslenir.

Ayni ama diger kuslara gore daha hantal olduklarindan cok fazla mama vermezsen iyi olur yaglanma olmamasi acisindan haftada 1 2 yeterli diye biliyorum.

çok teşekkürler yorumlarınız için;))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Mama onemlimi daha once hic hzrlamadim pekte bilmiyorum :)

Arkadaş, koca Gaziantep'te şöyle bir kuş bulamadım!! Bu arada maşallah diyelim, hayırlı olsun.. :)

hocam bir şey söleyim kuş yaşına gelmiş 3-4 aylık falan degil bence göz cemberi oluşmaya başlamış bence

Cahit aslanli muhabbet kusu ureticisi fiyat 120 civari. Dusunurseniz ozelden iletiseme gecebiliriz.

Geri