Karadeniz Pet

Jumbo Yavrunun Yemi

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Arkadaslar 2 aylık jumbo yavrum var hazırladıgım yem şu şekil

yarım kilo aspur (kanarya Yemi)
Yarım Kilo akdarı
100 gram yulaf
Ayrıca her gun yemlıgıne 1 cay kasıgından az nijer koyuyorum. Fakat kuşum aspur yemeyi tercih ediyor arada yulaf da yiyor ama ak darı daha hiç yemedi kabuğunu bile görmuyorum Sizce alışır mı. Birde nijeri kabuğuylamı yiyor yoksa nijerde kabukmu yok ?

1 aydır bende şu anda konusmaya calısıyor ben konustummu oda konusuyor ama bişey anlaşılmıyor kaç güne tam konusur .

Alışır zamanla sade akdarı verin bakalım

Resim paylaşmanız daha iyi yorumlar yapılmasına neden olacaktır. Kuşunuzun ve de kullandığınız yem karışımının resmin koyarsanız daha iyi olabilir. Ancak 2 aylık yavrunun akdarıyı rahatlıkla yemesi gerekir bence. Ben karışık yem kullanıyorum ve bitince akdarı + yulaf+ aspur karışımı yapmayı düşünüyorum. Daha doğru bir beslenme sağlayacağına inanıyorum.

Resim paylaşmanız daha iyi yorumlar yapılmasına neden olacaktır. Kuşunuzun ve de kullandığınız yem karışımının resmin koyarsanız daha iyi olabilir. Ancak 2 aylık yavrunun akdarıyı rahatlıkla yemesi gerekir bence. Ben karışık yem kullanıyorum ve bitince akdarı + yulaf+ aspur karışımı yapmayı düşünüyorum. Daha doğru bir beslenme sağlayacağına inanıyorum.

hocam yem resmını paylasmaya ne gerek var kı zaten yazdıgım yemlerı herkes bılır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

Alışır zamanla sade akdarı verin bakalım

hocam bende dusundum de gunduzlerı full calıstıgım ıcın kus yanlız kalıyor akdarı verırım bu sefer yemez aksama kadar ac kalmasın.

alacağınız karışık yemlerde bu saydıklarınız zaten var.kuşla ne kadar ilgilenirseniz size o kadar cevap verecektir

Geri