petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbodan anlayan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan ŞAFAK tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0

Arkadaşlar bir çift jumbo alacağım ben kendimce gözüme çarpan kuşları işaret içine aldım jumbo kuştan iyi anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum içlerinden en vasıflıları size göre hangileridir bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizin değerli yorumlarınıza göre kuşu seçeceğim saygılar

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yağmur üretimin kuşları, büyük ihtimalle o kuşlar biraz once ordaydım kuşlar gayet sağlıklı guzel resimdeki çizdiklerinde guzel kuşlar

3. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    evet yağmur üretimin kuşları kardeş senin orayla ilişkilerin iyi heralde gidip geliyosun sürekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:19 --

5. resimdeki mavili çizili kuş erkek mesela erkek olarak onu istiyorum ama onun ayarında bir dişi lazım yanına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 02:24 --

yok mu yardımcı olabilecek jumbocu arkadaşlar :)

4. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlar güzel bence sen en iyi anlaşan ları al derim bi de güzelerini seç derim jumboda anlaşmaları önemli fotonlardan pek yorum yapmak doğru olmaz sanki ama güzel kuşlar.

Sayfayı Paylaş