Karadeniz Pet

jumbolar hakkında bilgi ???

F

Fatih ÇETİNER

Guest
Jumbolar hakkında detaylı bir bilgiye ihtiyacım var..nasıl kuşlardır ırkları hakkında ..fiyatları hakkında.. beslenmeleri.. ve yaş tahminleri hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var..

teşekkürler...

Jumbolar hakkında detaylı bir bilgiye ihtiyacım var..nasıl kuşlardır ırkları hakkında ..fiyatları hakkında.. beslenmeleri.. ve yaş tahminleri hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var..

teşekkürler...

Irkları jumbo işte yerli ve çeklere göre daha kalıplılar beslenme aynı sarı darı yerler genellikle fiyatlar 15-200 arasında değişir

buraya sana gelip kimse her bilgisini yazamaz bi zahmet tarayıcına gir google arama moturunu bul ordan ara oku herşeyi biz mi diyelim

Forumda jumbolar hakkinda bilgi mevcut fiyatlari hakkindada bilgiler var :)

Ben junbo besleyicisi olaraktan çok sakinler genelde sessiz takılırlar arada çoşmalarda olsa 10 dk geçmiyor genelde oturuyorlar güzel kuşlar iri olmaları güzel duruşları süper 3.5 aylık var bende bir delikanlı takılıyor şuan tüyde olduğu için baya tüy döktü 1 ay sonra tüyleri gelince çok güzel oluyorlar tavsiye ederim ama kesinlikle büyük bir kafes lazım unutma iri kuşlar fiyarlarıda yüksek birazda nazik oluyorlar bakmak uğraşmak lazım bence 70 80 tl gibi bir tane junbo kırığı ala bilirsin has kuş arıyorsan 150 tl geçer sen bilirsin ama bence güzel asil kuşlar İnşallah ilerde yavru alırım.

emre bey öncelikle cevap yazma zahmetinde bulunduğun için teşekkürler..
şunu belirtmek istiyorum ki kendi zeka seviyenizde cevap yazmışsınız ama biraz ukalaca bir yaklaşımda bulunmuşsunuz..aksi takdirde bende biliyorum google ye yazılıp araştırmasını velhasıl direk doğru kaynaktan ve gerçekten tecrübelere dayanılan bilgilere ihtiyacım olduğundan forumda konu açmak zorunda kaldım.....
saygılar..

benim zeka seviyemi ölçmek sizin haddinize kalmamış google dan bulunan bilgiler gök den zenbille inmiyorlar forumlar da paylaşılan bilgileri senın aramanla sıralayıp önüne koyuyor orada yazanlarda tecrubelere dayanılıp yazılmış yoksa birden belirmiyor o yazılar önce kendi zeka seviyenizle ilgilenin sonra başkalarına laf atarsınız

üstad haklısın ben sadece burada bir aile ortamı olduğu için paylaşmak ve bilgilenmek istedim....kusuruma bakma ....

Geri