Karadeniz Pet

Jumbolarımdan Sevgiler :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar haziran ayında Salih ÖZDEMİR den aldığım 1 aylık jumbo yavrularım şuan kuluçkadalar ve inşallah sonu olumlu olur..Büyük heyecan içerisinde beklemekteyim ve biraz önce temizlik yaparken çektiğim fotolarını sizlerle paylaşmak istedim..şuan için 5.yumurtadalar (MAŞALLAH)

Arkadaşlar siz siz olun kuşlarım yavrulamıyor , verim alamıyorum , 2 senedir bekliyorum yumurtlamadılar çiftleşmediler diye yakınmayın..Herşey sizden kaynaklanıyor..Kuşlarınıza düzenli bakım , hijyen kaliteli yem ve özellikle MAMA ile büyütürseniz hiç şüphe etmeyin o da size meyvesini verecektir..

Jumbolardan yavru alınmıyor çok zor oluyor evde üretilmiyor diyenler bakabilir :) yavrulamayan kuş yoktur ..

BİLGİNİZE...

211w7bp.jpg

155lbgz.jpg

1j9ana.jpg

3163qrc.jpg

20rkyzn.jpg

28rk284.jpg

2zstkrn.jpg

k34r2w.jpg

hayırlı olsun maşallah sorunsuz kuluçka geçirirler inşallah yavruların sağlıklı büyütürler.

HAyırlı olsun ınsallah yumurtaların hepsınden sağlıklı mubişleriniz çıkar.(Maşallah)

Teşekkürler Arkadaşlar daha iyileri daha bol kuluçkalıları sizlerin olsun :)

saygılar

saolasınn :)

teşekkürler Engin bey..

Maşallah, Gözünaydın kardeş Allah bol yavrulu uzun ömür versin kuşlarına.
Yavruların resimlerini de bekliyoruz.

inşallah Muammer ustam..onunda zamanı gelicek :)

sevindirici haber çok iyi olmuş sağlıklı yavrular olması dileğiyle.

abim hayırlı olsun maşallah Allah nazarlardan saklasın tüyleri kadar yavruları olur inşallah.. :) valla çok sevindim Ankara da olsaydım gelirdim bir ara :)

saol Ali abi..

Yusuf herzaman beklerim buyur gel kardeşim..

Serkan ustam maşallah allah nazarlardan saklasın inşallah sorunsuzca yavrularına kavuşursun :)

saolasın Mehmet ustam..

Maşallah gözünüz aydın yavrularında gönlüne göre olur inşallah

teşekkürler Tezcan bey..

MaşAllah Rabbim nazarlardan korusun Serkan abim :) Hayırlısıyla yavruları görmekte nasip olur inşAllah.

teşekkürler Muhammet kardeşim ...darısı başınaaa :)