petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

jumbolarımın yeni oyun parkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafes ve oyun parkı tamamen kendi yapımım, :):)
    İlerleyen günlerde daha şekil vermeyi düşünüyorum,

#1 Enes YLKSN, 22 Ocak 2014
    Son düzenleme: 23 Ocak 2014
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah gayet güzel kuşlarınız var özellikle gri renk teki dişiye
    oyun parkıda gayet güzel ama kuşların yanında bir hiçç:D

3. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Emeğine Sağlık Fakat Görsel Olarak Kötü Olmuş Tahtalar Çok Kalın. Uçurtma Çıtası Kullansan Daha Güzel Durur Sanki

4. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Maşallah güzel kuşlar,
    Mama var, yem dolu, kafes en iyisinden, oyun parkı vs. herşey var. Ama muhabbet kuşu yok :)
    Cumartesi günü inşAllah Jumbo getireceğim eve bitane yavru :)

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dostum çıta 2 cm 1 cm çok özentili yapmadım, acele oldu biraz ama daha yenisi ve güzeli proje aşamasında :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

İnşallah dostum Jumbo başka bir şey bak bak doyamıyor insan,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

O konuda haklısın dostum bu kuşlara altın çıta yapsam yine az. O dşi çok uysal elime alışıyor yavaş yavaş, mavi kuş isen akvaryuma düştü kurtardım islak çıktı resimde,

6. Nilgün BULUT
    Gizli

Kusura bakmayin ama cok kullanissiz bir alan olmus basta kuslarin ayaklari cok rahatsiz olur kare mobilyadan.ayrica boyali ve cilali mobilya.kemirirlerse zararli ayrica kaygan bir zeminde durmak zorunda kalmislar.yani cok kullanissiz bu sadece benim fikrim kizmayin lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:10 --

Ama sanirim tunemesi gerektigini dusundugunuz yerlerdeki tunekler yuvarlakmis.

7. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Kendi derdime düştüm onu gözden kaçırdım Nilgün abla :)
    Haklısın bu konuda, ağaç dallarından çok güzel bir oyun parkı yapabilirsiniz. Doğal ağaç dalları ve yemleri de çimlendirip hafif üzerine koyduğunuzda yemeyinde yanında yatın derim.

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

güzel. benım kafam da güzel şeyler var yakında paylaşirim sizlerle cok güzel olmuş dostum...

9. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Merakla bekliyorum Cem dostum :)
    Kuşların oyun parkları daha çok hoşuma gidiyor, bilmiyorum ama garip bir duygu.

10. Nilgün BULUT
    Gizli

Hayirdir ablam ne derdin var :)

11. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Biraz rahatsızdım abla bu aralar n2, n3 virüsüymüş galiba. Formatlanmam gerekiyor 1 hafta 10 gündür yatıyorum, ama ilk başlara göre şimdi biraz daha iyi sayılırım.

Bu arada Allah kısmet ederse Jumbo getircem eve, annemi ikna ettim. Odamı ben temizlicem :) Kendisi astım hastası da, odaya girmesi doğru değil.

12. Nilgün BULUT
    Gizli

Hadi yaaaa sevindim merakla bekliyoruz cumboyu :)))))
    Gecmis olsun bu arada kardesim.sende kus yoktu demek heee

13. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Teşekkür ederim ablacım inşAllah geçer. Bende kuş vardı, yok oldu. Sonra tekrar geldi, sanırım bizim eve girip/çıkan Muhabbet Kuşu sayısı 500'ü geçmiştir :) Çok fazla kuş getiriyordum abla, üretimhanedekileri getirdim bir ara daha sonra tekrar götürdüm, petshopcu bir ağabey var onlardakileri getirmiştim. Çok karışık benim kuş işlerim ama hepsini götürdükten sonra bu sefer kararlıyım inşAllah şimdi tek bir erkek kuşla devam edeceğim, diğer türlü yoruluyorum ablacım.

14. Nilgün BULUT
    Gizli

Anladim ablam hayirlisi olsun.bulursun sen guzel bi erkek.cavre cooook nasilsa

15. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Size katılıyorum bilakis kizmak ne haddime benim eksiklerim varsa elbetki siz söyleyeceksiniz ki ben tamamlayım, şimdi o siyah görünüm gitti, sade ahşap görünümü aldı, şimdi daha çok rahatlar, tutunabiliyor gagalarını sürtebiliyorlar,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

Eyvalla dostum tşkler

16. Nilgün BULUT
    Gizli

James nerde fotograf hani bakayi :))).
    Iyi yapmissiniz kaziyarak.super olmustur.elinize saglik

17. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah her şey gayet iyi görünüyor :)

18. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member