Karadeniz Pet

jumbolarımın yeni oyun parkı

Enes YLKSN

Emektar Üye
Kafes ve oyun parkı tamamen kendi yapımım, :):)
İlerleyen günlerde daha şekil vermeyi düşünüyorum,

7240.jpg

7242.jpg

7248.jpg

7239.jpg

7246.jpg

7247.jpg

7312.jpg

7313.jpg

Son düzenleme:
maşallah gayet güzel kuşlarınız var özellikle gri renk teki dişiye
oyun parkıda gayet güzel ama kuşların yanında bir hiçç:D

Emeğine Sağlık Fakat Görsel Olarak Kötü Olmuş Tahtalar Çok Kalın. Uçurtma Çıtası Kullansan Daha Güzel Durur Sanki

Maşallah güzel kuşlar,
Mama var, yem dolu, kafes en iyisinden, oyun parkı vs. herşey var. Ama muhabbet kuşu yok :)
Cumartesi günü inşAllah Jumbo getireceğim eve bitane yavru :)

Emeğine Sağlık Fakat Görsel Olarak Kötü Olmuş Tahtalar Çok Kalın. Uçurtma Çıtası Kullansan Daha Güzel Durur Sanki

Dostum çıta 2 cm 1 cm çok özentili yapmadım, acele oldu biraz ama daha yenisi ve güzeli proje aşamasında :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Maşallah güzel kuşlar,
Mama var, yem dolu, kafes en iyisinden, oyun parkı vs. herşey var. Ama muhabbet kuşu yok :)
Cumartesi günü inşAllah Jumbo getireceğim eve bitane yavru :)

İnşallah dostum Jumbo başka bir şey bak bak doyamıyor insan,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

maşallah gayet güzel kuşlarınız var özellikle gri renk teki dişiye
oyun parkıda gayet güzel ama kuşların yanında bir hiçç:D

O konuda haklısın dostum bu kuşlara altın çıta yapsam yine az. O dşi çok uysal elime alışıyor yavaş yavaş, mavi kuş isen akvaryuma düştü kurtardım islak çıktı resimde,

Kusura bakmayin ama cok kullanissiz bir alan olmus basta kuslarin ayaklari cok rahatsiz olur kare mobilyadan.ayrica boyali ve cilali mobilya.kemirirlerse zararli ayrica kaygan bir zeminde durmak zorunda kalmislar.yani cok kullanissiz bu sadece benim fikrim kizmayin lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:10 --

Ama sanirim tunemesi gerektigini dusundugunuz yerlerdeki tunekler yuvarlakmis.

Kusura bakmayin ama cok kullanissiz bir alan olmus basta kuslarin ayaklari cok rahatsiz olur kare mobilyadan.ayrica boyali ve cilali mobilya.kemirirlerse zararli ayrica kaygan bir zeminde durmak zorunda kalmislar.yani cok kullanissiz bu sadece benim fikrim kizmayin lutfen

Kendi derdime düştüm onu gözden kaçırdım Nilgün abla :)
Haklısın bu konuda, ağaç dallarından çok güzel bir oyun parkı yapabilirsiniz. Doğal ağaç dalları ve yemleri de çimlendirip hafif üzerine koyduğunuzda yemeyinde yanında yatın derim.

güzel. benım kafam da güzel şeyler var yakında paylaşirim sizlerle cok güzel olmuş dostum...

Kendi derdime düştüm onu gözden kaçırdım Nilgün abla :)
Haklısın bu konuda, ağaç dallarından çok güzel bir oyun parkı yapabilirsiniz. Doğal ağaç dalları ve yemleri de çimlendirip hafif üzerine koyduğunuzda yemeyinde yanında yatın derim.

Hayirdir ablam ne derdin var :)

Hayirdir ablam ne derdin var :)

Biraz rahatsızdım abla bu aralar n2, n3 virüsüymüş galiba. Formatlanmam gerekiyor 1 hafta 10 gündür yatıyorum, ama ilk başlara göre şimdi biraz daha iyi sayılırım.

Bu arada Allah kısmet ederse Jumbo getircem eve, annemi ikna ettim. Odamı ben temizlicem :) Kendisi astım hastası da, odaya girmesi doğru değil.

Hadi yaaaa sevindim merakla bekliyoruz cumboyu :)))))
Gecmis olsun bu arada kardesim.sende kus yoktu demek heee

Hadi yaaaa sevindim merakla bekliyoruz cumboyu :)))))
Gecmis olsun bu arada kardesim.sende kus yoktu demek heee

Teşekkür ederim ablacım inşAllah geçer. Bende kuş vardı, yok oldu. Sonra tekrar geldi, sanırım bizim eve girip/çıkan Muhabbet Kuşu sayısı 500'ü geçmiştir :) Çok fazla kuş getiriyordum abla, üretimhanedekileri getirdim bir ara daha sonra tekrar götürdüm, petshopcu bir ağabey var onlardakileri getirmiştim. Çok karışık benim kuş işlerim ama hepsini götürdükten sonra bu sefer kararlıyım inşAllah şimdi tek bir erkek kuşla devam edeceğim, diğer türlü yoruluyorum ablacım.

Teşekkür ederim ablacım inşAllah geçer. Bende kuş vardı, yok oldu. Sonra tekrar geldi, sanırım bizim eve girip/çıkan Muhabbet Kuşu sayısı 500'ü geçmiştir :) Çok fazla kuş getiriyordum abla, üretimhanedekileri getirdim bir ara daha sonra tekrar götürdüm, petshopcu bir ağabey var onlardakileri getirmiştim. Çok karışık benim kuş işlerim ama hepsini götürdükten sonra bu sefer kararlıyım inşAllah şimdi tek bir erkek kuşla devam edeceğim, diğer türlü yoruluyorum ablacım.

Anladim ablam hayirlisi olsun.bulursun sen guzel bi erkek.cavre cooook nasilsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:10 --

Ama sanirim tunemesi gerektigini dusundugunuz yerlerdeki tunekler yuvarlakmis.

Size katılıyorum bilakis kizmak ne haddime benim eksiklerim varsa elbetki siz söyleyeceksiniz ki ben tamamlayım, şimdi o siyah görünüm gitti, sade ahşap görünümü aldı, şimdi daha çok rahatlar, tutunabiliyor gagalarını sürtebiliyorlar,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

güzel. benım kafam da güzel şeyler var yakında paylaşirim sizlerle cok güzel olmuş dostum...

Eyvalla dostum tşkler

James nerde fotograf hani bakayi :))).
Iyi yapmissiniz kaziyarak.super olmustur.elinize saglik