Karadeniz Pet

Jumbom ve yerli

• Konbuyu başlatan Bekir Özden
  • Başlangıç tarihi
dişi hazır kuyruk kaldırıyor ben öle gördüm. ama erkek hazır değil snırım.. yumurta mamasına havuç ekle ver ayrıca nijerde kullan öyle diyor herkes dene bence..

Zaten önünde duran nijer karışımli bir mama abi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkek çok evcil mi?bazen aşırı evcil olanlardan yavru alınamıyor diye bişey duymuştum.

Ben kendi adıma söylüyorum ben kendi yöntemlerim ile mama hazırlıyorum.

3 adet kare bisküvi 2 adet yılaflı bisküvi 1 adet yumurta ve 1 adet havuç (havuç rendeledikten sonra peçete yada bez yardımı ile kurutmak gerekiyor) Sonra bunları blender'da çek kaba koy erkek yedikten sonra kuşa fena sardırıyor tabi bu benim yöntemim :)

Abi bende bebe bisküvi + etimek + pirinç + yumurta + havuç birde hazir magnesia mama ilave edlyorum icinde nijerde var ama denemek lazım senin dediğin gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

Abi bende bebe bisküvi + etimek + pirinç unu + yumurta + havuç birde hazir magnesia mama ilave edlyorum icinde nijerde var ama denemek lazım senin dediğin gibi

Ben kendi adıma söylüyorum ben kendi yöntemlerim ile mama hazırlıyorum.

3 adet kare bisküvi 2 adet yılaflı bisküvi 1 adet yumurta ve 1 adet havuç (havuç rendeledikten sonra peçete yada bez yardımı ile kurutmak gerekiyor) Sonra bunları blender'da çek kaba koy erkek yedikten sonra kuşa fena sardırıyor tabi bu benim yöntemim :)

içine birde mısır unu katıyorum çok az. mısır ununu çok tavsiye etmiyorum. Kursakta problem çıkabilir dediler.

Jumbom kendi yavrum 10 aylik acaba daha beklemek mi gerekir

dişi hazır çiftleşmek istiyor ama erkekte tık yok :)

Hocam bence Jumbo'yu alın derim ve yerine çekoslavak veya yerli erkek koyun derim.

Jumbo çok güzel maaşallah. bencede dişi hazır da erkek naz yapıyor sanki :) dişi olan yerli mi bu arada?

nazlı bir erkek ilk defa :D genelde dişi hazır olmuyo

Cok tesekkurler dişi yerli ancak benim istedigim kirmak zaten ama erkek te is yok ancak daha öncede boyle bir cifttim vardi acayip renkli yavru aliyordum onun icin bunlari es etmem gerekiyor yardımlarınız için teşekkür ederim

Geri