Karadeniz Pet

Junbo Çiftim

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
İnşallah ilerde güzel yavru verirler
BURSADAN

SATILIK TIRRR İKİSİ 150 TLDİRRR

Dişi

Erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

K:)

Son düzenleme:
Erkek çok güzel ama dişi bayağı bir yavru , biraz beklemeniz gerekecek.Umarım kısa sürede damızlık olur ve yavrularına kavuşursunuz..

Teşekkürler usta hobi olarak bakıyorum ve gerçek ten dişinin güzel olması için bu kadar bekledim dişi daha 1.5 aylık ve genleri çok sağlam inşallah güzel yavru alırım kırma atmak istemedim zaten junboların yavrulaması zor oluyor erkeğin 6 ay filan büyük olması çok bir şey etkilemez diye düşünüyorum beklerim ama sağlam yavru alırım diye düşünüyorum . :)

İnşallah hayırlısı olsun diyelim..

Saol dişi genleri çok güzel ama biraz pasif duruyor adamla konuştum dediği bu tüy attıkca tanıyamazsın değişir dedi ama irilik olaraktan 1.5 yaşındaki albinonun 2 katı duruyordu inşallah güzel yavru alırım diye umuyorum 3.4 ay sonra dişinin ne olduğu tam beli olmaya başlar .:)

maşallah güzel kuşlar aralarında baya ayfarki var ama sonunda beklemeye değer

beklenen gün gelecekse çekilen
çile kutsaldır

tam sana göre sanırım ;););)

maşallah güzel kuşlar aralarında baya ayfarki var ama sonunda beklemeye değer

beklenen gün gelecekse çekilen
çile kutsaldır

tam sana göre sanırım ;););)

EYV tam benim düşüncemi söyledin gerçekten güzel yavru alacağımı düşünüyorum bir iş yapacaksam tam yerinde yapmayı isterim ve erkeğe süper baktığım için dişininde güzel olmasını istedim bekledim ama deydi sanki :) yorumun için teşekkürler

Hocam bana kalirsa erkege kizismis disi al, onlarin olacak yavrularindan disiye guzel es cikar, hem beklememis olursun :D

Hocam bana kalirsa erkege kizismis disi al, onlarin olacak yavrularindan disiye guzel es cikar, hem beklememis olursun :D

yorum için teşekkürler senin düşüncen ama emin ol beklemek her iki kuş içinde iyi olacaktır bide ben üretici değilim hobim ben çok kuş için değil iyi kuş için beslerim kuşlarımı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

Dişiyi getirdiğimden beri yemek yemedi birazdan özel mama yapıp vericem inşallah onu yer yoksa geri götürücem yarın biraz daha dursun kardeleriyşle :) yeme düştü 15 gündür ama bizde yemedi anlmadım giti .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

İnşallah güzel yavru verirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

İnşallah güzel yavru verirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Konu hortlatmak olacak ama benim bu erkek JUMBO değilmiş adam yemin ediyor ya ne yapayım anlamadım telden giriyom resim atamadım buradan bakın JUMBO degilmi

erkek gayet güzel bir ingiliz :) jumboluğu fotodan belli olmaz ki boyutunu anlamamız lazım.

%50ingiliz %50 Jumbo dediler kafam karıştı yerinin 2katı da İngiliz jumbomu :) :)

%50ingiliz %50 Jumbo dediler kafam karıştı yerinin 2katı da İngiliz jumbomu :) :)

jumbo ingiliz kırmasıdır o zaman ama bence ingiliz ve yakşıklı bir kuş takılma kimseye dişi jumbo ise baskın gene çeker umarım.

ve jumbolar yerlinin 2 katı değil maşallah 4 - 5 katı oluyorlar :)

Imzanizdaki junboyu jumbo ile degişirmisin.imla kurallarına uyalım uymayanları uyaralım:))