petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kabarik tüy

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alpercalik tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. alpercalik

http://s1311.hizliresim.com/1h/s/uv5fs.jpg
    Kuş bu resimde gördüğünüz halde uyuyor şu an. Arkadaşlar yavru olduğunu göz önünde bulundurursak bu saatlerde uyuklamasi halsizlesmesi normal midir ? Tuylerini de kabartmis durumda. Görüşlerinizi bekliyorum.

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    yavruysa normal olabilir ama kuşunuz çok güzel maşallah

3. alpercalik

Teşekkür ederim konuşmaya biraz yatkın utangaç bir kuş :) daha guzeli sizin olsun

4. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    benim de var

5. alpercalik

Bir tane daha olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Olecek diye korkuyorum açıkçası. Yani bir zamanlar beslemistim. Hic bu kadar durgun degildi . Bana çok enteresan geliyor. Yani olecekmis gibi. Az yiyor sanki. Kakasini da iyi yapiyor gibi.

6. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    üşütmüş e benziyor

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim ishal yoksa avisol damlat suluğuna yarım suluğa 7-8 damla.enerji verir.gerçekten güzel bir kuş maşallah

8. Ali Sami Ünal

aynayı çıkartmalısınız bence

9. Yasin ZORLU

kardeşim kuşun maşallah çok güzel. ben böle sorunla karşılaştıgımda aspirini 4 e bölüorum 1 parçasını tam dolu olan suluguna atıyorum yararı oluyor düzeliyor. ama burda üstadlar çok bence onlardan bi bekle yorum yapmalarını..

10. büşra333

ne zamandır bu şekilde

11. alpercalik

Sabahtan bu yana böyle zaten forumda da yazmistim. Sogukta kaldi bugun. Dolabin altinda kaldi 2 saat kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Aynayi cikarinca yalniz hissetmesin diye taktim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Eğer yalnizlik hissetmeyecekse aynayi cikartabilirim

12. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam dolap derken?

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş hasta bilginiz olsun , dediğiniz gibi ishal ise o yüzden kabarıyordur.

Sıcak tutun ve gerekli ilaç takviyelerini uygulayın derim.Yoksa kuşu kaybedersiniz.

14. alpercalik

Kus sicak bir yerde bugün okuldan geldim kakasi tuyune yapismis buldum. Kakasini temizledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Parke üzerinde yatiyordu kısacası

15. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kuşların doğası gereği sizinle kafa hizasında olmanız gerekir alçakda güvensiz hisseder yüksekde kendini büyük görürler en iyisi kafa hizasında durması yerde kaldı ise soğuk hava yerden eser hayvan hastalanmış olabilir

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş