Karadeniz Pet

kabarik tüy

• Konbuyu başlatan alpercalik
  • Başlangıç tarihi
A

alpercalik

Guest
http://s1311.hizliresim.com/1h/s/uv5fs.jpg
Kuş bu resimde gördüğünüz halde uyuyor şu an. Arkadaşlar yavru olduğunu göz önünde bulundurursak bu saatlerde uyuklamasi halsizlesmesi normal midir ? Tuylerini de kabartmis durumda. Görüşlerinizi bekliyorum.

yavruysa normal olabilir ama kuşunuz çok güzel maşallah

Teşekkür ederim konuşmaya biraz yatkın utangaç bir kuş :) daha guzeli sizin olsun

Bir tane daha olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Olecek diye korkuyorum açıkçası. Yani bir zamanlar beslemistim. Hic bu kadar durgun degildi . Bana çok enteresan geliyor. Yani olecekmis gibi. Az yiyor sanki. Kakasini da iyi yapiyor gibi.

kardeşim ishal yoksa avisol damlat suluğuna yarım suluğa 7-8 damla.enerji verir.gerçekten güzel bir kuş maşallah

kardeşim kuşun maşallah çok güzel. ben böle sorunla karşılaştıgımda aspirini 4 e bölüorum 1 parçasını tam dolu olan suluguna atıyorum yararı oluyor düzeliyor. ama burda üstadlar çok bence onlardan bi bekle yorum yapmalarını..

Sabahtan bu yana böyle zaten forumda da yazmistim. Sogukta kaldi bugun. Dolabin altinda kaldi 2 saat kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Aynayi cikarinca yalniz hissetmesin diye taktim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Eğer yalnizlik hissetmeyecekse aynayi cikartabilirim

Hocam dolap derken?

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş hasta bilginiz olsun , dediğiniz gibi ishal ise o yüzden kabarıyordur.

Sıcak tutun ve gerekli ilaç takviyelerini uygulayın derim.Yoksa kuşu kaybedersiniz.

Kus sicak bir yerde bugün okuldan geldim kakasi tuyune yapismis buldum. Kakasini temizledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Hocam dolap derken?

Parke üzerinde yatiyordu kısacası

Hocam kuşların doğası gereği sizinle kafa hizasında olmanız gerekir alçakda güvensiz hisseder yüksekde kendini büyük görürler en iyisi kafa hizasında durması yerde kaldı ise soğuk hava yerden eser hayvan hastalanmış olabilir

Geri