petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kabarıp uyuyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve /kimya/ tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 40 günlük yavrum bugün halsiz, kabarık şekilde uyuyor. poposuna dışkı bulaşmıştı. isal olduğunu düşünerek ayırdım kafesi sıcak tutuyorum, aspur döktüm. ama daha önceki isal yavrularımdan farklı olarak bu yavru ne yem yedi ne su içti kaç saattir. ve ek olarak 6-7 tane tüyü dökülmüş. şimdiye kadar yavrularda hiç rastlamadığım durum. sizce bu tüy dökümü ve yavrunun durumu nedir ? yardım eder misiniz lütfen :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

kimse mi bir şey bilmiyor ya ?

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi Günler,

Yavrunuz hastalanmış olabilir, siz buna karşı multivitamin takviyesi yapın, çok halsiz olduğu için yemiyor olabilir, bu sebeple mama yapıp kendiniz verebilirsiniz, sürekli takipte kalınız,durum devam ederse veterinere götürebilirsiniz, konuya resim eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 25 Şubat 2015
    Son düzenleme: 25 Şubat 2015
  3. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah Emrehan kardeşim sağolasın.

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim... :)