Karadeniz Pet

kabarıp uyuyor ?

/kimya/

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar 40 günlük yavrum bugün halsiz, kabarık şekilde uyuyor. poposuna dışkı bulaşmıştı. isal olduğunu düşünerek ayırdım kafesi sıcak tutuyorum, aspur döktüm. ama daha önceki isal yavrularımdan farklı olarak bu yavru ne yem yedi ne su içti kaç saattir. ve ek olarak 6-7 tane tüyü dökülmüş. şimdiye kadar yavrularda hiç rastlamadığım durum. sizce bu tüy dökümü ve yavrunun durumu nedir ? yardım eder misiniz lütfen :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

kimse mi bir şey bilmiyor ya ?

İyi Günler,

Yavrunuz hastalanmış olabilir, siz buna karşı multivitamin takviyesi yapın, çok halsiz olduğu için yemiyor olabilir, bu sebeple mama yapıp kendiniz verebilirsiniz, sürekli takipte kalınız,durum devam ederse veterinere götürebilirsiniz, konuya resim eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Son düzenleme:
İyi Günler,

Yavrunuz hastalanmış olabilir, siz buna karşı multivitamin takviyesi yapın, çok halsiz olduğu için yemiyor olabilir, bu sebeple mama yapıp kendiniz verebilirsiniz, sürekli takipte kalınız,durum devam ederse veterinere götürebilirsiniz, konuya resim eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

eyvallah Emrehan kardeşim sağolasın.

Geri