Karadeniz Pet

Kabuksuz yem bizimkilere yaramıyor

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
Geçen aylarda gardenmix kapalı paket kabuksuz yem almıştım yemi denemek için önce biraz yediler ama sindirmeden ağızdan geri kusuyorlardı.
Mamaya az karıştırdım yine aynı sonuç.
Neden anlamadım sertte değil.
Vermiyorum artık ama paket duruyor belki ilerde yavrular yer yada dışardaki kuşlara veririm.
vlblb.jpg

http://www.canpet.net/garden-mix-kabugu-soyulmus-ozel-muhabbet-kusu-yemi-400-gr

Üretici pet garden sitesine ilgili şikeyetimi bildirdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
karıştırıp verirseniz yiyorlar bende aldım yemediler karıştırıp verdim yendi tükendi gitti öyle

yosun ilk defa duyuyorum yosunu nerden buldunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

kuşun adı yosun tamam tamam =))

Valla kabuklu kabuksuz farketmiyor ne versem bitiriyor keratalr yetişemiyorum artık

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

bende yem yediremiyorum değiştirmem gerekir mi yemi 3 haftadır 1 paket bonnie + 200 gr kanarya yemini karıştırdım ve daha bitmedi daha 200 gr kadar daha var sevmediğinden mi yavru olduğundan mı ?

bende yem yediremiyorum değiştirmem gerekir mi yemi 3 haftadır 1 paket bonnie + 200 gr kanarya yemini karıştırdım ve daha bitmedi daha 200 gr kadar daha var sevmediğinden mi yavru olduğundan mı ?

yaklaşık 700 g yapar tek kuşsa dediğiniz rakam 3 haftada fazla bile dostum gayet normal bence veriğiniz rakamlar mama falanda veriyorsanız zaten çok iyi ballı yem gibi şeyler veriyorsanız ondan yemi az yiiyordur

yaklaşık 700 g yapar tek kuşsa dediğiniz rakam 3 haftada fazla bile dostum gayet normal bence veriğiniz rakamlar mama falanda veriyorsanız zaten çok iyi ballı yem gibi şeyler veriyorsanız ondan yemi az yiiyordur

duranettin bey kusura bakmayın konunuza daldım sizden özür dileyerek başlıyım :D

mama yaptım yemedi ama bu hafta tekrar deniycem bakalım yicekmi
mama bitsin mavi boncuk deniycem birde pek iştahla yemiyor bunu

maddi durumunuz iyi ise vitakfard alabilirsiniz gerçekten seviyorlar birde kuşun o yemi yediği her şeyinden belli oluyor

maddi durum sıkıntı olmaz çalışıom zaten kendim karşılıyorum . alma imkanım var ozaman vitakraft deniyim:D teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
muhabbetler alışkanlıklarından çok zor vazgeçiyor. kabukluya alıştıkları için kabuksuz farklı geliyor onlara. yavru küşada kabuksuz yem verip ona alıştırırsanız kabuklu yemde sorun yaşar. bence siz hiç doğallıklarını bozmayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

benim paşada vitakraftı az yiyor. ben bir yemliğe vitakraft bir yemliğe ballı garden mix koyuyorum(sarı Paket) garden mixi daha çok yiyor daha çok hoşuna gidiyor

Geri