Karadeniz Pet

Kaç Ay beklemek Gerek...

Mustafa TELSiZ

Meraklı Üye
Merhabalar arkadaşlar

Evde beslediğim 2 çift jumbo muhabbet kuşlarım var. Ayrı ayrı ikiside eşi ile iyi geçiniyorlar . Fakat hiç çiftleştiğini görmedim. Ayrıyetten Dişiler hiç yuvalığa ilgi göstermiyorlar.

Sorum şu : ACABA kaç ay sabretmek gerekiyor. Bunun bir zamanı varmı ? Dişiler yuvalığa ilgi göstemediği taktirde Ne zaman değiştirmem gerekiyor..

Şimdikten Teşekkürler. ....

Jumbo ağır bir de ortamı sevmeli küçük kuşlar gibi değil bendekiler 4 ayda yumurtlamisti

Bakım,ortam,kuşların durumu gibi faktörlere göre süre değişkenlik gösterir. Aylarca bekleyen de oluyor birkaç ay içersin de sonuç alan da oluyor. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra gerisi onlara kalıyor. Bereketli üretimler.

çok teşekkür ederim.

ilk çiftim.. dişi 2011 erkek 2014

ORzEyP.jpg

zmpnJ9.jpg

diğer çiftim ... 2013 doğumlu

Gv43yV.jpg

yPpVz7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

Kuşların yaşları belli mi? Fotoğraf eklersen bir bakalım.

çok teşekkür ederim.

ilk çiftim.. dişi 2011 erkek 2014

ORzEyP.jpg

zmpnJ9.jpg

diğer çiftim ... 2013 doğumlu

Gv43yV.jpg

yPpVz7.jpg

Herşey yolunda giderse
max 2 ay

İkinci çift tüyde sanırım. Tüyden çıkana kadar iyi bir bakım ve vitamin takviyesi ile hazır duruma geleceklerdir. Bereketli üretimler.

İkinci çift tüyde sanırım. Tüyden çıkana kadar iyi bir bakım ve vitamin takviyesi ile hazır duruma geleceklerdir. Bereketli üretimler.

Tüyde iken çekilmiş bir fotğraf çok şükür bitti sayılır... ama bekliyorum halen bakalım hayırlısı teşekkürler....

Maşallah hayırlı olsun

Baska fikri olan varmi arkadaşlar resimleride ekledim

Son düzenleme:
2011 doğumlu dışı olanin yaşı biraz ilerlemiş gibi

Geri