Karadeniz Pet

Kaç Aylık (Meyve Yiyor)

• Konbuyu başlatan KuzaL06
  • Başlangıç tarihi
K

KuzaL06

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşum 3 gündür bende geldigi gunden beri ishal ama bugun iyilesti . Bana alisti elime geliyor kuş sesleri dinletiyorum cikarmaya calisiyor .Cicikuş kelimesini sürekli tekrarliyorum sanki cıkarmaya çalışıyor kelimeyle ritim tutuyor . bizimle birlikde oturuyor 3-4 saat açık dolaşıyor . Meyve yerken farkettim ayvanın üstüne zıpladi ve kemirmeye basladi ayvadan sonra portakalin kabugunu kemirdi arkadaşlar sakincası varmı ? Ve kuşum kaç aylık ? Okulum sabah 9 - akşam 5 - bana küsermi ?

Meyve yerken
4ZgAoL.jpg

Oyuncagıyla oynarken :D
YjBy7Z.jpg

3 aylık civarı olabilir. İshal varsa gecene kadar vermeyin. Ortam değiştirdiği için ishal olması normal.

Tesekkurler . 3 aylikken konusturabilirmiyim acaba yoksa konusmazmi gunde 30 dakikaya yakin kelime tekrarliyorum. Öğrenmesini çok istiyorum umarım geç kalmamışımdır

Teşekkürler sizce konusturmak icin geç mi kalmısim

Kuşunuz daha genç konuşma ve diğer eğitimleri verebilirsiniz. Ayrıca ishalden yeni çıkmış sebze meyve vermemenizi öneririm.

Tesekkur ederim arkadaşlar . Hergün 2-3 saat cicikuş diye kulağına tekrarlıyorum uçmak istiyor . Uçup gittiği yerde mırıldanıyor sert bir sesle ve cik cik diye. Kanatları Üşüyor galiba çünkü kanatlarini titretiyor. Durduğu odada akşam 6'dan gece 12'ye kadar televizyon açık oluyor konuşmasında bir gelişme gösterirmi . Gece üzerine tülbent gibi birsey ortuyorum (tulbentden kalin) umarim üşümüyodur .

Geri