petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç Aylık (Meyve Yiyor)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KuzaL06 tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. KuzaL06

KuzaL06 Guest

Merhaba arkadaşlar kuşum 3 gündür bende geldigi gunden beri ishal ama bugun iyilesti . Bana alisti elime geliyor kuş sesleri dinletiyorum cikarmaya calisiyor .Cicikuş kelimesini sürekli tekrarliyorum sanki cıkarmaya çalışıyor kelimeyle ritim tutuyor . bizimle birlikde oturuyor 3-4 saat açık dolaşıyor . Meyve yerken farkettim ayvanın üstüne zıpladi ve kemirmeye basladi ayvadan sonra portakalin kabugunu kemirdi arkadaşlar sakincası varmı ? Ve kuşum kaç aylık ? Okulum sabah 9 - akşam 5 - bana küsermi ?

Meyve yerken [​IMG]

Oyuncagıyla oynarken :D [​IMG]

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    3 aylık civarı olabilir. İshal varsa gecene kadar vermeyin. Ortam değiştirdiği için ishal olması normal.

3. KuzaL06

KuzaL06 Guest

Tesekkurler . 3 aylikken konusturabilirmiyim acaba yoksa konusmazmi gunde 30 dakikaya yakin kelime tekrarliyorum. Öğrenmesini çok istiyorum umarım geç kalmamışımdır

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
  5. KuzaL06

KuzaL06 Guest

Teşekkürler sizce konusturmak icin geç mi kalmısim

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Hayır tam zamanı. Ben 4,5 aylıkken konusturdum sizi bilemem. :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşunuz daha genç konuşma ve diğer eğitimleri verebilirsiniz. Ayrıca ishalden yeni çıkmış sebze meyve vermemenizi öneririm.

8. KuzaL06

KuzaL06 Guest

Tesekkur ederim arkadaşlar . Hergün 2-3 saat cicikuş diye kulağına tekrarlıyorum uçmak istiyor . Uçup gittiği yerde mırıldanıyor sert bir sesle ve cik cik diye. Kanatları Üşüyor galiba çünkü kanatlarini titretiyor. Durduğu odada akşam 6'dan gece 12'ye kadar televizyon açık oluyor konuşmasında bir gelişme gösterirmi . Gece üzerine tülbent gibi birsey ortuyorum (tulbentden kalin) umarim üşümüyodur .

Sayfayı Paylaş