petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kac aylik olunca ????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve guietchild tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. guietchild
    Gizli

muhabbet kuslarinda kus kac aylik olunca gozunde iris olusmaya baslar veya gozunde iris meydana gelir ????

2. Mertcan
    Gizli

Mertcan Guest

4.5 aylıkklen gri iris 7-8 aylıkken bembeyaz bir iris çıkar ama eğer 4 aylıktan küçükse gözünde hiç iris olmaz sipsiyah olur yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

3. guietchild
    Gizli

benim kusumda cok ince gri iris var cok yakindan bakinca ancak belli oluo ama herkes 1 yasinda veya daha buyuk dio da

4. guietchild
    Gizli

ve ayaklari acik pembe ve puruzsuz

5. Sercan Topcu
    Gizli

Mutasyon farklılığından kaynaklı bir durumdur...

6. Tuğrul KAYA
    Gizli

O değişir. Benim kuş yeşil 1 yaşında fazla (1 yıldan fazladır bende) iris falan yok kuşta henuz...
    Bir arkadaşımın kuşu vardı ingiliz kırma kuşta göz bebeği kalmamış full iristi, gen. bir kuştu sanırım
    Bazen çiftleştikten sonra iris oluşuyor, tek yaşayan kuşlarda (gençken alınan ) iris bazen 1 yaşından sonra çıkabiliyor.

Sayfayı Paylaş