petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç Aylık ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve kullanici641 tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. kullanici641

Arkadaşlar bir canlı besleme sevdası ile kuş aldım. forumu araştırdım eğitim için en fazla 4 aylık olması gerektiğini öğrendim ve erkeklerin konuşmaya daha çok yatkın olduğu gözleminde bulundum.
    Bu doğrultuda bir petshopdan en fazla 4aylık erkek bir kuş istedim ve bu kuşu aldım. forumları okuyarak kuşun erkek olduğunu anladım ancak kuş bana daha büyük gibi geliyor. Sizce bu kuş kaç aylıktır[​IMG]

2. Efe Çalışkan

yaklaşık 3 4 aylık bencede

3. kullanici641

Teşekkürler bilginiz için. daha önce kuş beslemediğim için kuşun kuyruğu büyük geldi ve tüyleride hiç 3-4 aylık gibi gelmedi oldukça sık görünüyor. bugün almama rağmen elimi kafesine koyduğumda hiç kaçmıyor konuştuğumda beni dinliyor. İnş dediğiniz gibidir ve sohbetime karşılıksız kalmaz :)

4. Efe Çalışkan

kafasındaki çizgilerden tahmin ettim yaşını netten bakın isterseniz kafa çizgileri ve yaş alakasına çok zeki kuşlar ne kadar üstüne düşerseniz o kadar öğrenir oda tabi sevginizle birlikte

5. kullanici641

başka fikri olan varmı arkadaşlar kesin 4aydan azmıdır

Sayfayı Paylaş