Karadeniz Pet

Kac aylikken konusur?

BERK COSKUN

Meraklı Üye
6. Günümz artik bayagi bi uyum sagladk :) ötmeye basladi sesimi duyunca kafesin tellerine geliyor. Ele ve omuza geliyor.
Ne zaman konusmaya baslar ve kac aylikken konusuyorlar.
12191353_137601336597172_5942581263932633798_o.jpg

öncelikle maşallah diyelim :)
benim bebe de aldığımda 40 günlüktü. eve geleli 3 hafta doldu. şu anda bir şeyler geveliyor ama net anlaşılmıyor. iyi bir ilgiyle 4 aylık civarı net konuşabilir.

öncelikle maşallah diyelim :)
benim bebe de aldığımda 40 günlüktü. eve geleli 3 hafta doldu. şu anda bir şeyler geveliyor ama net anlaşılmıyor. iyi bir ilgiyle 4 aylık civarı net konuşabilir.

Bu pasada 30 gunluk henuz :)

maşallah hayırlı olsun eğer ilgilenir ve devamlı aynı seyi tekrarlarsan 1 ay içinde tekrarladığını duyarsın

maşallah hayırlı olsun eğer ilgilenir ve devamlı aynı seyi tekrarlarsan 1 ay içinde tekrarladığını duyarsın

Ilgileniyorum surekli. Bu aralar simarmaya basladi babam ilk defa eline aldi baya isirdi onu ama beni isirmiyor :)

benim kuşumda bazen parmağımı yada kulağımı ısırıyor bende bırakmasını bekliyorum sabret kısa surede alıştıktan yavru olduktan sonra konuşur sadece ilgilen yeter

benim kuşumda bazen parmağımı yada kulağımı ısırıyor bende bırakmasını bekliyorum sabret kısa surede alıştıktan yavru olduktan sonra konuşur sadece ilgilen yeter

Dudağımı kaptırdım az önce malesef :D

Geri