petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç aylıktır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur TÜFEKCİ tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Merhaba arkadaşlar yeni çift almak istiyorum ama kaç aylıktır yardım eder misniz ? dişi erkek var
    DİŞİ

ERKEK

ERKEK

DİŞİ

#1 Onur TÜFEKCİ, 16 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2013
  2. bu kuşlarımı alcaksınız

3. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

vazgeçtim küçük geldi 1 yaş üstü diyor. Pek bir yaş üstü gelmedi bana. Biraz salladı bence.

4. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Beyazlık yok bile gözde, gri bir iris var.

5. Gökhan YILDIZ
    Gizli

erkek 7-8 aylık güzel bir ingiliz kırması dişide 5-6 aylık güzel bir çek alacaksan kaçırma harika kuşlar.

6. her kuşta olmuyor gözdeki beyazlık benim 2 yasındaki dişi kusumun gözü sim siyahtı :D

7. Gökhan YILDIZ
    Gizli

süleyman haklı her kuşta iris belirgin olmuyor ama senin kuşlarda var

8. Mehmet ŞEKER
    Gizli

erkek 8 aylık dişi 4 aylık

9. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Kuşlar çok güzel verilen yaş tahminleri ise doğru

10. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

benim aradığım damızlık olduğu için vazgeçtim. yorumlar için çok teşekkürler. 150 TL olark fiyat biçtiği için petshop vazgeçtim .)

11. dişi nasıl 4 aylık olur Mehmet abim.İrisine bakarak söylediysen yanılırsın benim dişi kuşumun irisi 2 yasında simsiyahtı ozaman onada 4 aylık derdin.O dişi kuş 5-6
    aylık en az

Sayfayı Paylaş