Karadeniz Pet

Kaç damla

Cicikuş3517

Yeni Üye
7cc yaziyor bu gibi suluklara kaç damla damlatmalıyım
64d21104b1c8bed1077e0a281fda5f7e.jpg
e59eb9528194ab3bf6ed4c9eaf945a14.jpg

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben avilin vitamin kullanıyorum. Aynı suluk var bende de, suluğu yarım doldurup 11-12 damla atıyorum. Zaten vitaminin üzerinde de yazar ne kadar atmanız gerektiği.

Hocam ben avilin vitamin kullanıyorum. Aynı suluk var bende de, suluğu yarım doldurup 11-12 damla atıyorum. Zaten vitaminin üzerinde de yazar ne kadar atmanız gerektiği.
Damla olarak yazmıyor 7cc yaziyor onu anlayamadım

damla usulü kullandığınızda 10-12 damla bu suluklar için önerilen miktar olsa da ben bu vitamini 5 damladan fazla koyduğumda kuşlarım ishal olurdu. yarı miktarda 5-6 damla ile öncelikle denemenizi öneririm.

1cc= 1 ml = 20 damla eder yazana dikkat etmek gerekir her ilacın içeriği ve kullanım miktarı farklıdır

İki buçuk çay kaşığı koydum arkadaşlar bir çay kaşığı 2cc ediyorsa

damla usulü kullandığınızda 10-12 damla bu suluklar için önerilen miktar olsa da ben bu vitamini 5 damladan fazla koyduğumda kuşlarım ishal olurdu. yarı miktarda 5-6 damla ile öncelikle denemenizi öneririm.
Ben de o yüzden 11 12 damlatıyorum. Normalde üstünde 15 damla damlatın yazıyor. Ama sebebini anlayamadım cidden. Benimkilerin de vitaminden sonra dışkı rengi açık yeşile dönüyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri