petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç Gün Durması Lazım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yılmaz Ç. tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Ç.

Kuşları ayrı kafese koydum. Dişi bir türlü kızışmadı. Ne kadar durması lazım ayrı ayrı kafeslerde ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Konu güncel.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşlar anlaşıyorsa niye ayırdınız

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bal,az miktarda nijer,mama ve havuç verirseniz kızışır

4. kartall82

kartall82 Guest

kizismasi için ayırmana gerek yok zaten birde sürekli didismiyorlar ise mama ve nijer ver ve kuşu kendi haline bırak

5. Yılmaz Ç.

Ah kızışsa vermiyor muyum sanıyorsunuz ? Bal mama nijer hepsini veriyorum ama kızışmıyor birazda ayrı dinlendireceğim. Eş tuttular orda sıkıntı yok. Ama çiftleşmediler bir türlü erkek istekli ama dişi pek istemiyor.

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    keşke ayırmasaydınız belki siz görmeden çiftleşecekler

7. Yılmaz Ç.

Çok uzun zaman oldu. Bir ara istekliydi dişi ne olduysa vazgeçti birdaha hiç olmadı. Biraz 10 güne yakın ayrı bakmayı düşünüyorum. Ayrı olarak dinlensinler biraz.

Sayfayı Paylaş