Karadeniz Pet

kaç saat aç kalabilir?

E

ela

Guest
2 aylık minik bi kuş kaç saat aç ve susuz kalabilir?

işte su an onu eve getireli tam 1 gun oldu...dun 11 de aldım onu :( ama yemek yemio yemio yemio :( ya ölürse :((((( napıcam ben yaaaa nası yedirebilirim onu :(

alışır bişey olmaz panik yapmayın

yiyodur sen görmüyosun bu kuşlar çok akıllı ve afacandır merak etme sana çaktırmadan yemde yer su da içer 3-4 gün sonrda yerine alışır ve şirinlikler yapmaya başlar.

yiyodur sen görmüyosun bu kuşlar çok akıllı ve afacandır merak etme sana çaktırmadan yemde yer su da içer 3-4 gün sonrda yerine alışır ve şirinlikler yapmaya başlar.

yok yok yemediğine eminim bi tane boş kabuk yok kafes o kadar temizki her şey görünüyor... :(

kuş kaç aylık resmini koyabilirmisiniz? çok küçükse yem kırmayı bilmiyorda olabilir ayruca kafasin dibinede yem serpin.

bir diğer konum için eklemiştim oradan görebilirsiniz...2 aylık erkek...aldığım kafeste normal yem vardı...

merak etmeyin siz kafesin dibinede yem serpin bu tosuncuk yemi yer

Kuşunuzun bulunduğu odanın sıcaklığı nasıl? Bana kanat duruşundan biraz fazla sıcakmış gibi geldi de.

ya panik yapma diyorum sana, kuş bu hareketi sıcaktan yapıyor, kanatlarını ve vücudunu bu hareketle serinletiyor, ayrıca çok sağlıklı bir kuş yemde yer su da içer, 3-4 gün sabredeceksin sadece eve yeni geldiğinden eve alışmaya çalışıyor.

Kuşun üzerinde fazla özen göstermeyin 2 güne bir suyunu falan değiştirin yeterlidir :)

ama 24 saat yemezse ölür diyorsunuz :( oldu 24 saat :( nasıl sabredeyim 3-4 gun :(

Geri