Karadeniz Pet

Kaç tl eder?

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar merhaba ilk çiftimi satma kararı aldım ne kadar eder kuşlarım şimdiden teşekkürler :)
WZJr1E.jpg

3ayRYj.jpg

RVd6oo.jpg

porYBz.jpg

kgVYnv.jpg

N4Mbrk.jpg

aDkB2d.jpg

Ylz5rD.jpg

8bpEDd.jpg

erkek 10 u geçik kelime biliyor ve insana alışkın avuçlanmadığı sürece ısırmaz kerata dişi ise avuçlayın istediğiniz kadar öpün elinizden ayrılmaz ikiside insana çok alışkın kuşlar yavru alamadığım için satmaya karar verdim erkek şubatta 3 yaşına girecek dişi ise şuan yaklaşık 2-2.5 yaş civarında fiyat yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler eksik bir şey varsa yorumda bildirirseniz ekleyebilirim herkese teşekkürler :)

Ben pek anlamam ama yerlılermı ?

yerliden kat kat büyükler büyük ihtimal kırık kuşlar öyle tahmin ediyorum

Merhaba,

Naçizane tavsiyem kuşunuzun ederini kendiniz belirleyin kimine göre para bile etmez kimi paha biçemez diğer ilanlara bakarak rakamı kendiniz belirleyin.

hocam haklısınız fakat forumdaki ustaların görüşleri de benim için çok önemli :) sizdende bi fiyat önerisi alırsam sevinirim :)

Dişide yumurta yoksa eğer yağlanma var gibi usta

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişide yumurta yoksa eğer yağlanma var gibi usta

evet hocam yağlanma var ondan yumurtlamıyor o yüzden satacam zayıflatma şansım da yok yakınıma satacam kuşları o da alışkın kuş istiyordu ondan buraya attım fiyat önerisi için şimdi fazla bişi dersem diye fazla anlamıyorum kuş fiyatlarından

Usta yakının eğer yavru alma gibi bi hevesi yoksa ver öle bi hevesi varsa bence verme zayıflatma şansın var aslında biraz ilgi istiyordu okadar fiyata gelince de bu konuda bi yorumum yok maalesef. Ama sağlıklı yavru alınmamış çiftler 80-100 arası gidiyo

Usta yakının eğer yavru alma gibi bi hevesi yoksa ver öle bi hevesi varsa bence verme zayıflatma şansın var aslında biraz ilgi istiyordu okadar fiyata gelince de bu konuda bi yorumum yok maalesef. Ama sağlıklı yavru alınmamış çiftler 80-100 arası gidiyo

aynen o civar gidiyor bende o civarda satarım büyük ihtimal zayıflatırım da dişiyi salıyorum erkek deliriyor kafeste babamda ameliyatlı enfeksiyon riski var şu sıralar salma işini yapamadığımdan satacam akrabamın öyle hevesi yok o alışkın kuş istiyor yoksa asla hevesini kırmam :) ama onun imkanı olabilir sürekli salarsa o dişi zayıflar

Suyuna limon sıkarsanız kolaylaştırır zayıflamasını sattığınız kişiye söylersiniz

Suyuna limon sıkarsanız kolaylaştırır zayıflamasını sattığınız kişiye söylersiniz

aynen ona her yolu söylerim öyle veririm kuşları inşallah o başarır zayıflatmayı da zaten zayıflattığı gibi yavru alır dişi de erkekte çok kızgın hep çiftleşmeye çalışıyolar fakat dişi tombulluktan izin vermiyor :) zayıflatsam yavruları da çok güzel olur fakat işte bu aralar yapamam o işi yorumunuz için çok çok teşekkür ederim :)

Geri