Karadeniz Pet

kaç yaşında ve cinsi nedir acaba

Cüneyt Kaya

Meraklı Üye
beyazımız dişi en sonunda belli etti kendini
6kV8Dk.jpg

sarı muhabbetimiz sürekli çeresinin rengi mavi ve kahverengine dönüp durdu kesin bişey diyebilen olursa sevinirim.
Ql3Wav.jpg

Mavişimizin yaşı hakkında bilgi verebilecek varsa
ZVBJDG.jpg

J4J69Y.jpg

Sari bencede disi gibi mavisimiz bana geleli 1.5 yil oldu ve geldigindede yavru degildi 2 nin ustunde ama tam kestiremiyorum. Esim 4 yasinda filan rahat diyor ama o kadar yasli gibi durmuyor.
Ayaklarina bakarsaniz o kadar yasli degiller daha. Ama mavinin sol ayaginda bir kararti var. Dikkat ettiniz mi?

Son düzenleme:
Ustad alttaki linkte yakin cekim fotosuda var ayaginda topallama veya aksama yok bana geldiginden beride oyle ama cozemedim nedir diye veteriner zamanla gecer demisti artik hicbirine guvenemez oldum.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-kan-toplanmis-sanki-ne-yapmaliyim-42621.html
Altta linki yok ama o yuzden goremedim. Maalesef bir cok veteriner kanatlidan anlamiyor. Insallah ileride kusu etkileyecek birsey degildir. Hani aklima gelen vaselin surebilirsin icindeki muhteviyatlardan dolayi.

Merhabalar,
Sarı muhabbet kuşunuz Dişi
Bende de aynısının erkeği var ona Eş arıyorum
Satmayı düşünür müsünüz?

Merhabalar,
Sarı muhabbet kuşunuz Dişi
Bende de aynısının erkeği var ona Eş arıyorum
Satmayı düşünür müsünüz?

Cevabiniz icin tesekkurler, 1 yildir sari kus bende fazlasiyla bize alisik ve maviyle es tuttular suan icin satmayi dusunmuyorum. Ama size yardimci olabilmek adina yakin zamanda sari lutino satan bir konu basligina denk gelmistim. Biraz incelerseniz muhtemelen bulursunuz.

Geri