petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç yumurta daha yapar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktas tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktas

Arkadaşlar erkek muhabbet kuşum vardı 1 dişi aldım 1ay içinde çiftleşmişler yumurtladı haberim yokdu suanda 4 yumurtası var gecen cumartesi gelmişdi ilk yumurta yarında gelmesini bekliyorum karnının altı cok şiş kactane daha yumurtlar acaba ve dolumu boşmu diye kacgün gecdiginde bakabiliriz bide kac gün olunca yumurtadan cıkarlar yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim

2. Naim Boysan

Cok sanslisin ya,insallah saglikli olurlar

3. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    Kardeşim kaç yumurta yapacağını nadsil bilelim ben 10 15gunlukken bakıyorum ama seninkilerin ilk kuluckasi olduğu için yumurtalar boştur muhtemelen 21 gün olunca çıkıyorlar ama 2. Yumurtadan sonra gün saymaya baslicaksin

4. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Benim çiftim ilk kuluçkasında 6 tane yumurtladı ve hepsi dolu çıktı. Ancak son 3 tanesine bakamadı ve öldüler. Yani kaç tane yumurtlayacağı, kaçının dolu çıkacağı ve kaçının yaşayacağı biraz şans biraz da sizin bakımınıza bağlı. Genelde ilk kuluçka boş çıkar derler ama belli olmuyor.
    Yaklaşık 18 - 19 günde yumurtadan çıkıyorlar. Mutlaka ilk yumurtanın tarihini kaydedin. İlerde lazım oluyor

#4 qwxbb, 24 Ocak 2015
    Son düzenleme: 24 Ocak 2015
  5. umut aktas

çok teşekkür ederim arkadaşlar dier arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

6. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    4 ile 10 yumurta arası yapıyorlar. Şu an bnm bir çiftin 9 yumurtası var 18. gün bugün ilk yavru çıktı kuluçkadan çıkma sürersi 18 ile 21 gün arasıdır.

7. umut aktas

peki teşekkürler bugun 5 yumurta oldu

Sayfayı Paylaş