Karadeniz Pet

kaçak kuş var :D

Alihan Didinir

Yeni Üye
arkadaşlar eve camdan kaçak kuş geldi hemen ona kafes vs temin ettim ama hiç ötmüyor ve sadece bana alıstı anneme babama gitmiyor neden acaba

Nacizane görüşüm dışardan eve geldiyse çokta yabani değildir ve uzaktan gelmemiştir. Yakınınızdaki binalardan birkaçına sormanız bulabilrseniz teslim etmeniz hem sizin vicdani rahatlık için, hemde kuşun ruhsal sağlığı açısından daha iyi olur. Kuşun orjinal fotosu bu değil zaten temsili sanıyorum ki .

yok o değil ya sorduk ama bulamadım malesef bide bana alıştı elime falan geliyor ama aileme yanaşmıyor pek onları ısırıyor ama bana hiç

Muhabbetlerin bir seçici olduğunun göstergesi daha diyelim o zaman. Sizin daha fazla ilgi gösterdiğiniz anlaşılıyor. Napalım artık ailesi bulunmadıysa umarım mutlu olur yeni ailesiyle sizinle :)

Ne güzel mutluluğunuz daim olsun. ortama alışsın benimsesin ailenize de ilgi gösterecektir. Maşalllah

Maşaallah zamanla ailenize de alışır güle güle besleyin

Ozellikle bu donemlerde oluyor camlar kapilar acik temiz!erken vs unutukunca kaciyorlar ben bekliyorum gelsinleer

Benim alt komşunun mubişi kaçmış onu bekliyorum gelsin diye :) adamcağız çok üzülüyor belki kısmetime yanında arkadaşta geririr :)

Sizlerde olmasanız bizim evimize nerden kuş girecek diyeceğim ama girmiyor ki :) geçmiş olsun bu arada ben olsam baya bi kızardım heralde :)

Geri