Karadeniz Pet

kaçak kuş var :D

bu alıltıda bitane alışmamışı var ele almak için günlerdir uğraşıyorum ama malesef sonuç yok
Alışır zamanla yeter ki siz onun güvenini kazanın ve avucunuzun içine almayın. Bol bol konusun. Ben Kusu saatlerce ac bırakıp sonra alışsın diye elinden yem yedirenlere karşıyım. Herhangi bir Zamanda Sevdiği yemden verin parmağınızda, güvendikçe yaklaşır zaten

Ben baya bi uraşmalar sonucunda hiçbir sonuç alamadım sürekli aylarca kaçtı. Aç bırakarak yem vermedim sürekli ilgileniyordum korkutmuyordum. Daha sonra dişi olduğunu öğrendim. Çok zahmetli olduğunu öğrendim. Yanına eş almaya karar verdim. Demek ki bunu istiyormuş eş alınca bana saygınlığı daha çok arttı elime gelmeye başladı. Ama zamanla eşiyle arası çok iyi olunca elimi ısırmaya kadar gitti iş. Şuan yaklaşamıyorum bile. Yavru bekliyorum artık. Kısmetse ona diyelim elime avcuma alışmasını. Böyle sevemeyince hiçbir şey anlayamıyorum bu iştende

Arkadaslar guzel haber kendine dokundurdu aramizda guzel buir bag oldu onu seviyorum yavas yavas parmagimla ama hala elime gelmiyor ama olsun :):)

Inşallah sizin elinize gelir bizimde evimize :)

Şans o ki alt katıma kuşlar doluşur üst katımdan ayrılmazlar karşı daireye yuva bile yaptılar ama nedense hiçbir kuşu penceremde görmedim şimdiye kadar. Dokunulmamış bile :)

Geri