Karadeniz Pet

kaçan muhabbet kuşu geri gelir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım ki sana ne söylesek BOŞ aslanım. Aynen Devam et......

fazla uzatmasan iyi olur , sanki dünya yıkıldı başına sürekli alıntı yapıp yazıyorsun. Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar o misal sende anlamıyorsun doğruya doğru burası tartışma forumu. Herkese açık bende fikrimi yazdım ne var bunda bu kadar büyütecek bu alınganlık hiç yakışmıyor . ( Ne yapmam lazım demişsin , bende sana karşılık olarak soğuk su iç dedim bunun anlamıda o kuş geri gelmez demek anlamıyacak kadar ne var bunda. )

Senin söyleminle ben hareket edecek değilim .

Son düzenleme:
fazla uzatmasan iyi olur , sanki dünya yıkıldı başına sürekli alıntı yapıp yazıyorsun. Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar o misal sende anlamıyorsun doğruya doğru burası tartışma forumu. Herkese açık bende fikrimi yazdım ne var bunda bu kadar büyütecek bu alınganlık hiç yakışmıyor . ( Ne yapmam lazım demişsin , bende sana karşılık olarak soğuk su iç dedim bunun anlamıda o kuş geri gelmez demek anlamıyacak kadar ne var bunda. )

Senin söyleminle ben hareket edecek değilim .

boş bir adamsın.

boş bir adamsın.

Adam akıllı konuş benimle istersen , belli ki küçüğümsün yanlız bu forumunda kuralları olduğunu unutma kişisel tartışma yaratıcı lakayıt davranışlarda bulunma.

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] [MENTION=5199]Mana[/MENTION]

Konu cevabını almış , fakat şahsıma kişisel sataşmalar yer almakta yukarıdaki hakarete şimdilik susuyorum konu kilit lütfen mevzu uzayacak gibime geliyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri