Karadeniz Pet

Kadın şiddeti:D

KORDON

Onursal Üye
4 aydır ilk defa bu kadar şiddetli kavga yapıyorlar. Dişi erkeği dövüyor. Çifthanede ikisini ayırdım. Ayrıca 2 dişi 1 erkek çiftleşme olayına yorumunuz nedir?

Aynı sorun bende de var çifthane de 1 çiftim vardı,bir Dişi daha ekledim,erkek tüyde son gelen diliyle anlaşamadı,yer değiştirdim,yükseğe koydum kafesi,bugun baktım yeni dişiye kur yapıyor hadi bakalım Hayırlısı:)

Merak ettim iki diside yumurtladi farzediorum erkek hangisine bakcak ssu da var erkek cok cabuk yorgun duscek

O zaman eyvah yaw üstad kendi kuşlarımdan örnek vereyim ilk çiftim iyi hoş kafa kaşıma vs vardı,ama ben sabır edemedim gittim başka Dişi aldım,onla ilk anlaşamadı ama bugun erkek inada kur yaptı,Erkeğin ikisinden birine ayakaltından atma gibi bir hareketini görsem diğer dişiyi ayıracağım.

Merak ettim iki diside yumurtladi farzediorum erkek hangisine bakcak ssu da var erkek cok cabuk yorgun duscek

İlk önce bir dişiye atma düşüncem var. Oradaki yavrular 15 günlük olunca erkeği diğer dişiye atacağım diğer dişi de bu arada kızışmış olur. 15 günlük olunca yavrular anne tek başına bakabilir değil mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

O zaman eyvah yaw üstad kendi kuşlarımdan örnek vereyim ilk çiftim iyi hoş kafa kaşıma vs vardı,ama ben sabır edemedim gittim başka Dişi aldım,onla ilk anlaşamadı ama bugun erkek inada kur yaptı,Erkeğin ikisinden birine ayakaltından atma gibi bir hareketini görsem diğer dişiyi ayıracağım.

Erkek 10 dişi 8,5 aylık sorun erkeğin çiftleşmek istemesi. Ayrıca dişi arada yuvaya girmeye başladı.

Maşallah seninkilere darısı benimkilere

çift dişide dişilerde erkekte çok yıpranır bence yapma derim git al bi erkek daha :)

Benim kız, oğlanın kuyruğuna asılıp sallanıyor bazen veya tek ayağı atıp kuyruğunu çekip duruyor. Bizimkisi de şiddete meyilli ama muzipliğinden. :D

iki kadın bir adam!!! onların dırdırı da bitmez valla :)))

Geri