petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kadın şiddeti:D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    4 aydır ilk defa bu kadar şiddetli kavga yapıyorlar. Dişi erkeği dövüyor. Çifthanede ikisini ayırdım. Ayrıca 2 dişi 1 erkek çiftleşme olayına yorumunuz nedir?

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Aynı sorun bende de var çifthane de 1 çiftim vardı,bir Dişi daha ekledim,erkek tüyde son gelen diliyle anlaşamadı,yer değiştirdim,yükseğe koydum kafesi,bugun baktım yeni dişiye kur yapıyor hadi bakalım Hayırlısı:)

3. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Merak ettim iki diside yumurtladi farzediorum erkek hangisine bakcak ssu da var erkek cok cabuk yorgun duscek

4. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    O zaman eyvah yaw üstad kendi kuşlarımdan örnek vereyim ilk çiftim iyi hoş kafa kaşıma vs vardı,ama ben sabır edemedim gittim başka Dişi aldım,onla ilk anlaşamadı ama bugun erkek inada kur yaptı,Erkeğin ikisinden birine ayakaltından atma gibi bir hareketini görsem diğer dişiyi ayıracağım.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    İlk önce bir dişiye atma düşüncem var. Oradaki yavrular 15 günlük olunca erkeği diğer dişiye atacağım diğer dişi de bu arada kızışmış olur. 15 günlük olunca yavrular anne tek başına bakabilir değil mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Erkek 10 dişi 8,5 aylık sorun erkeğin çiftleşmek istemesi. Ayrıca dişi arada yuvaya girmeye başladı.

6. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Maşallah seninkilere darısı benimkilere

7. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    çift dişide dişilerde erkekte çok yıpranır bence yapma derim git al bi erkek daha :)

8. Hilal Mutlu

Benim kız, oğlanın kuyruğuna asılıp sallanıyor bazen veya tek ayağı atıp kuyruğunu çekip duruyor. Bizimkisi de şiddete meyilli ama muzipliğinden. :D

9. Tuğrul BAYRAM

Beğenileri:
    15
    iki kadın bir adam!!! onların dırdırı da bitmez valla :)))

Sayfayı Paylaş