Karadeniz Pet

Kafa sallama isirma

ByUgur

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum 3 aylik 2 aydir bende ve nasil anlatsam kanatircasina isiriyor ve canim aciyor ufluyorum nafile bide isirmasi yetmezmis gibi kahkaha atar gibi kafasini salliyor :) Isirdiktan sonra kafa sallamayi ihmal etmiyor neden bu bisimi yaptim bisimi istiyor ne bu olay ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

Cevap veren herkese tessekkur ederim :)

Arkadaslar kusum 3 aylik 2 aydir bende ve nasil anlatsam kanatircasina isiriyor ve canim aciyor ufluyorum nafile bide isirmasi yetmezmis gibi kahkaha atar gibi kafasini salliyor :) Isirdiktan sonra kafa sallamayi ihmal etmiyor neden bu bisimi yaptim bisimi istiyor ne bu olay ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

Cevap veren herkese tessekkur ederim :)
Bence alışkanlık haline getirmiş. Oyun zannediyor olabilir. Sen eline aldığında eldiven giy. Belli bir zaman sonra unutup vazgeçecektir.

Unuturmu cidden elime geliyor ama cok isiriyor ters ceviriyorum insin diye ustume cikio heryerimi :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Canimin acimasi umrumda deil bole huylar edinsin istemiyorum ben bole olursa bu kusu omzuma koyamam

Bence eline gelecek kadar alışmışsa sana zarar vermek için yapmıyordur. Oyun oynuyordur zarar verdiğinin bilincinde olduğunu sanmıyorum. Ama bu nasıl engellenir hiç bilgim yok doğrusu ama biraz komik tabi :) :) :)

Eldiven giy zamanla unutur ergenlikte kusunuz

Komik komik parmagimi tutuo bende salliorum yavasca biraksin die gagasi parmagimda baska yere tutunmadan kendini tasiyor parmagim barfix cekio.Yusuf abi ergenlik deme ya :D eldiveni yapicm

Şu an için en mantıklısı eldiven. Zamanla unutur inşallah.

vallahi ısırması unutulacak bi huy değil. Bende vardı ısırıyor diye kuzenime verdim 2 sene geçti hala ısırıyor :) kulak , ensei el , kol, ayak kısacası ne bulur ise :) Şimdi diyeceksiniz ki ne var ya küçücük şeyin ısırmasından ne olacak ? Öyle değil işte her ısırdıgı yeri kanatır ve ciddi derecede acıtıyor :) Nasıl bir güçtür anlayın.. :)))

Geri