petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafalarda '?' var yardım edermisiniz :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş5 tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi kuşumu erkek kuş besliyordu dişinin poposu şiş bugün düne göre daha fazla şişmeye başladı bu sabah dişiyi yem kabında gördüm yumurtasını erittimi?
    bir arkadaş dişiyi erkek besliyorsa yumurta yakındadır dedi yani burda yumurta varmı denmek istedi yoksa benmi uydurdum :S :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

bu arada fotoğraf atamıyom ama bir resim var dişinin poposuyla aynı onu gönderiyim

dışkısıda kalın

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Yumurta tikanmasi buyuk ihtimal veterine git

3. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    ya şiş derken okadar değil abi resimdeki gibi tüyler var ama poposunda tüy yok işte resimdeki gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

yardım eden varmı

4. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Fotograf olsa yardim edebiliriz bir sekilde atamazmisiniz

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Alıntı resim ile yorum yapmak olmaz kendi resmi olmalı.

6. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    arkdşım kuşun kabızd olmuş olabilirk mukbbetler kbız olduğund poposu yumurtsı oln kuştan 2katdaha şişkindir kuşunuzun poposuna sıvıyağsürün2 dakikabeklettikten sonra uçurun uçmasa dahi uçmaya zorlayın

7. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    fotoraf atmaya çalışıcamda petshoptaki adam yanına çıkarsan rahatsız edersin yumurtalamaz dedi yinede çekmeye çalışırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

teşekkürler bilmiyordum yolluyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

buyrun fotoraf [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

güncelllllllllll ++++++++++++++++++

8. Emrah Orman

Emrah Orman New Member

Beğenileri:
    0
    bazı kuşların öyle ouyor benim ilk kuşumda öyleydi tahmin edebiliyorum veterinerde bi sıkıntı olmadıgını söyledi.

9. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    yani yumurta yokmu ?

10. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Bana var gibi geldi biraz bekleyin elinize alip cok hafif bastirarak kontrol edebilirsiniz

Sayfayı Paylaş