Karadeniz Pet

kafalarda '?' var yardım edermisiniz :/

Mubiş5

Meraklı Üye
arkadaşlar dişi kuşumu erkek kuş besliyordu dişinin poposu şiş bugün düne göre daha fazla şişmeye başladı bu sabah dişiyi yem kabında gördüm yumurtasını erittimi?
bir arkadaş dişiyi erkek besliyorsa yumurta yakındadır dedi yani burda yumurta varmı denmek istedi yoksa benmi uydurdum :S :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

bu arada fotoğraf atamıyom ama bir resim var dişinin poposuyla aynı onu gönderiyim

LoO3BG.jpg

dışkısıda kalın

Yumurta tikanmasi buyuk ihtimal veterine git

Yumurta tikanmasi buyuk ihtimal veterine git

ya şiş derken okadar değil abi resimdeki gibi tüyler var ama poposunda tüy yok işte resimdeki gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

yardım eden varmı

Alıntı resim ile yorum yapmak olmaz kendi resmi olmalı.

arkdşım kuşun kabızd olmuş olabilirk mukbbetler kbız olduğund poposu yumurtsı oln kuştan 2katdaha şişkindir kuşunuzun poposuna sıvıyağsürün2 dakikabeklettikten sonra uçurun uçmasa dahi uçmaya zorlayın

Fotograf olsa yardim edebiliriz bir sekilde atamazmisiniz

fotoraf atmaya çalışıcamda petshoptaki adam yanına çıkarsan rahatsız edersin yumurtalamaz dedi yinede çekmeye çalışırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Alıntı resim ile yorum yapmak olmaz kendi resmi olmalı.

teşekkürler bilmiyordum yolluyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

Fotograf olsa yardim edebiliriz bir sekilde atamazmisiniz

buyrun fotoraf
nGJEBR.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

güncelllllllllll ++++++++++++++++++

bazı kuşların öyle ouyor benim ilk kuşumda öyleydi tahmin edebiliyorum veterinerde bi sıkıntı olmadıgını söyledi.

Geri