Karadeniz Pet

kafam çok karıştı benim..

zeynep beril

Meraklı Üye
[MENTION=12089]ali[/MENTION]İsmailERTAŞ [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION]

sorular ve cevaplar bölümüne Erkek kuşum niye böyle yapıyor sizce diye bir konu açtım.

sonuç.
erkek kuşum dişi
dişi kuşum erkek
her ikisi dişi
her ikisi erkek 7
diye yorumlar geldi aslında ben
pR0m6J.jpg

bu resmi koyarak erkek kuşumun yuvalıkta durarak dişi kuşumu içeriye sokmamasının sebebini öğrenmek istedim...

sizce kuşlarımın yaşı ve cinsleri nedir lütfen yardımcı olun..

Jpa7Zj.jpg

AAL0Or.jpg

LpyYGb.jpg

Mavisi erkek bikere ama sarısı çok belli değil burun deliklerinin etrafı beyaz gibi ama çok hafif şekilde yani oda erkeğe benziyor. Sari kusunuz uçarken biyere konduğunda kuyruğunu yelpaze gibi aciyomu buna dikkat edebilirmisiniz acaba

Birde dışı sandığımız kus uçtuğu zaman biyere konarken kuyruğunu açıp yelpaze gibi yapıyormu dikkat ettnmi hic

Bence parçalı kuşta erkek gibi, ceresini yakından flaşsız çekip koyabilirmisiniz

peki iki erkek kuş öpüşür birbirini kaşır yem kusarmı..off çok canım sıkıldı..petşhop 8 aylık dişi olduğunu söyledi övdü yok annesinden 70 yavru aldık bundanda kolay yavru alırsınız diye..

:) öpüşür koklaşır, hatta çiftleşenleri bile olabilir, Ama kesin erkek demedik ona göre, siz yakından ceresinin bir fotoğrafını çekin.

Bence parçalı kuşta erkek gibi, ceresini yakından flaşsız çekip koyabilirmisiniz

8lMkld.jpg

GvBEYy.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

lütfen dişi diyin aldığımda forumda paylaşmıştım..bir yaşına yakın dişi demişlerdi..

Yok bence diğeri dişi. Mavi büyük. Dişi sarı küçük gibi duruyor 6 aydan.

Son düzenleme:
Erkek malesef, değiştirme imkanınız varsa değiştirin, hatta imkanınız varsa mavi kuşunuzu götürün bir süre oradaki dişilerle kalsın beğendiği dişiyi alın gelin

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] üstad dişi diyorsa dişidir

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] a soralım, Zeynep hanım resimler aldata biliyor sizi yanıltmakta isteyiz, bazen emin olunamıyor

Geri