Karadeniz Pet

kafam çok karıştı benim..

2çift, 5 yavru, 1 çuval yem.. :)

Seçim vaadi gibi bak..

o zaman ben sana bır erkek getırıyorum bu akşam :) 2çift, 5 yavru, 1 çuval yemi hazırla :)

Bu kuşların 2side erkek öylee 8 aylık falanda değil sarı olan yalan söylemiş klasik petshopçu :) sarı parçalı erkek bence at ayrı kafese besle çok güzel kuş

....

Sarı olan da erkek ama genç. Petshop ya bilgisizlikten ya da kurnazlıktan yanıltmış sizi.

Bu kuşların 2side erkek öylee 8 aylık falanda değil sarı olan yalan söylemiş klasik petshopçu :) sarı parçalı erkek bence at ayrı kafese besle çok güzel kuş

....

Peki bu kuş erkekse... iki erkek kuş birbirlerini kaşır öpüşür yem kusarlarmı birbirlerine bunlar durmadan öpüşüyo birbirlerini kaşıyo mavi olan sarıya yem kusuyo...bu kuşu ilk aldığımda forumda paylaştım..1 yaşına yakın dişi
dendi yorumlarda yoksa çoktan değiştirirdim..

Peki bu kuş erkekse... iki erkek kuş birbirlerini kaşır öpüşür yem kusarlarmı birbirlerine bunlar durmadan öpüşüyo birbirlerini kaşıyo mavi olan sarıya yem kusuyo...bu kuşu ilk aldığımda forumda paylaştım..1 yaşına yakın dişi
dendi yorumlarda yoksa çoktan değiştirirdim..

Evet yapar hatta daha ilerisi çiftleşmeye bile çalışabilir eğer kızışmışsa kuşun

Geri