petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafama takılan bıse var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Poyraz KURT tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    bende dişi albino erkek yerli bunların albino yavrusu cıkarmı
    ve ilerde albino erkekle eslestıgınde renkli yavrusu olurmu?

2. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Hepsi de mümkün. Tamamen bu kuşların anne ile babasına bağlı bu. İki renkli kuştan albino veya lutino yavru gelebildiği gibi, iki albino veya lutino veya albino+lutino eşten de normal renkli yavru gelebilir.

3. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Albino kuşların kendileri gibi yavru vermelerindeki en büyük rol,eşlerininde benzer renk kanını taşımasıdır, bu renkleri taşımayan diger baskın renkler genelde albinoyu bastıracak genelde kendi rengini verecektir,bu hiç albino olmaz demekde degildir.

Tabi soylarıda bu renk konusunda önemli.

4. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu??

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum başka yerlere konu dışında yazarsan ban yersin yöneticilerden. Açtığın konuda da sormuşsun zaten. Benden tavsiye en azından buradaki sorduğunu sil, geçici ban yeme. Ben senin kendi konunda cvpladım sorduğunu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:13 -->-> Daha önceki mesaj 08:12 --

Dostum herşey mümkün. Albino da atabilir, lutino da atabilir. Kan ile alakalı. Kanında varsa dişi ve erkeğin herşeyi atarlar.

Sayfayı Paylaş