Karadeniz Pet

kafama takılan bıse var

Poyraz KURT

Meraklı Üye
bende dişi albino erkek yerli bunların albino yavrusu cıkarmı
ve ilerde albino erkekle eslestıgınde renkli yavrusu olurmu?

Hepsi de mümkün. Tamamen bu kuşların anne ile babasına bağlı bu. İki renkli kuştan albino veya lutino yavru gelebildiği gibi, iki albino veya lutino veya albino+lutino eşten de normal renkli yavru gelebilir.

Albino kuşların kendileri gibi yavru vermelerindeki en büyük rol,eşlerininde benzer renk kanını taşımasıdır, bu renkleri taşımayan diger baskın renkler genelde albinoyu bastıracak genelde kendi rengini verecektir,bu hiç albino olmaz demekde degildir.

Tabi soylarıda bu renk konusunda önemli.

Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu??

Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu??
Dostum başka yerlere konu dışında yazarsan ban yersin yöneticilerden. Açtığın konuda da sormuşsun zaten. Benden tavsiye en azından buradaki sorduğunu sil, geçici ban yeme. Ben senin kendi konunda cvpladım sorduğunu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:13 -->-> Daha önceki mesaj 08:12 --

bende dişi albino erkek yerli bunların albino yavrusu cıkarmı
ve ilerde albino erkekle eslestıgınde renkli yavrusu olurmu?
Dostum herşey mümkün. Albino da atabilir, lutino da atabilir. Kan ile alakalı. Kanında varsa dişi ve erkeğin herşeyi atarlar.

Geri