Karadeniz Pet

kafamı karıştırıyor bir bakarmısınız?

gkhnyvz88

Meraklı Üye
merhaba,

benim toplam 4 muhabbet kuşum var,

çifthane içinde sol bölmede kızışmaya başlayan dişim ve yanında bir erkek (daha önce öpüşüyorlardı kur yapıyorlardı ama 1 haftadır öpüşmeyi çok görmüyorum kavga ediyorlar. sağ bölmede ise normal bir dişi ve erkek var ( çift filan değiller) ama yaklaşık 1 haftadır kuşlarımın sabah üstündeki örtüyü kaldırdığımda (ortaya tahta kestirdim birbirlerini görmesin diye) soldaki erkek sağdaki dişiye ulaşmaya çalışıyor (tahtanın üstünde 0.6 cm açıklık var) sağdaki dişi ile soldaki erkek öpüşmeye çalışıyorlar birbirlerine bakıyorlar dişi ötünce yeşil hemen yukarı çıkıyor maviye bakıyor. kimi kimle eş yapacağımı karıştırdım benim soldaki erkek (yeşil) sanırım çapkın ne yapmam gerekir.

Müsait olduğunuzda
bölmeyi çıkarın
bi bakın kim kiminle
Anlasiyor
ona göre çiftleri
bi daha gözden
geçirin

peki şimdi şu şekilde yeşil dişi yeni kızışmaya başlıyor. yanında yeşil erkeğim var. geçen haftaya kadar birbiriyle öpüşüyor kur yapıyorlardı. ama bu hafta kavgalar başladı. diğer kısımda bir dişi mavi ve bir erkek mavi var. ama maviler çift değil yeşil dişi yuvaya giriyor çıkıyor ama erkekte iş yok :) o zaman şimdi aradaki bölmeyi çıkartayımmı? ne kadar süre öyle hepsi bir arada kalsın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

yardım beklemekteyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

ykmu bır yorum

Geri