petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafamı karıştırıyor bir bakarmısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

benim toplam 4 muhabbet kuşum var,

çifthane içinde sol bölmede kızışmaya başlayan dişim ve yanında bir erkek (daha önce öpüşüyorlardı kur yapıyorlardı ama 1 haftadır öpüşmeyi çok görmüyorum kavga ediyorlar. sağ bölmede ise normal bir dişi ve erkek var ( çift filan değiller) ama yaklaşık 1 haftadır kuşlarımın sabah üstündeki örtüyü kaldırdığımda (ortaya tahta kestirdim birbirlerini görmesin diye) soldaki erkek sağdaki dişiye ulaşmaya çalışıyor (tahtanın üstünde 0.6 cm açıklık var) sağdaki dişi ile soldaki erkek öpüşmeye çalışıyorlar birbirlerine bakıyorlar dişi ötünce yeşil hemen yukarı çıkıyor maviye bakıyor. kimi kimle eş yapacağımı karıştırdım benim soldaki erkek (yeşil) sanırım çapkın ne yapmam gerekir.

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Müsait olduğunuzda
    bölmeyi çıkarın
    bi bakın kim kiminle
    Anlasiyor
    ona göre çiftleri
    bi daha gözden
    geçirin

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çifthanelerde böyle durumlar olabiliyor.
    Aradaki ayıracı kaldırabilir ya da çiftleri bir süre eşlerinden ayırmayı deneyebilirsin.

#3 Levent ACAR, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  4. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    peki şimdi şu şekilde yeşil dişi yeni kızışmaya başlıyor. yanında yeşil erkeğim var. geçen haftaya kadar birbiriyle öpüşüyor kur yapıyorlardı. ama bu hafta kavgalar başladı. diğer kısımda bir dişi mavi ve bir erkek mavi var. ama maviler çift değil yeşil dişi yuvaya giriyor çıkıyor ama erkekte iş yok :) o zaman şimdi aradaki bölmeyi çıkartayımmı? ne kadar süre öyle hepsi bir arada kalsın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

yardım beklemekteyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

ykmu bır yorum

Sayfayı Paylaş